Stamboom De Duffelt » Evert Jan "1878? " Hilberink (± 1878-1916)

Persoonlijke gegevens Evert Jan "1878? " Hilberink 


Gezin van Evert Jan "1878? " Hilberink

Hij is getrouwd met Hendrikje Spoelman.Bron 2

Zij zijn getrouwd op 30 april 1909 te Ommen, Ambt, Overijssel, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Evert Jan "1878? " Hilberink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Evert Jan "1878? " Hilberink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Evert Jan Hilberink

Egberdina Harbers
± 1820-????
Marten Hilberink
± 1848-????
Hendrikje Hierink
± 1852-????

Evert Jan Hilberink
± 1878-1916

1909

Hendrikje Spoelman
± 1885-1918


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Overlijdensakte, Ambt Ommen., S268, 1916-061
    Type Algemene bron
    Type Algemene bron
  2. S139
    Type Algemene bron
    Type Algemene bron
    Huwelijksakte, Ambt Ommen, transcriptie Historisch Centrum Overijssel. Web: http://www.historischcentrumoverijssel.nl/bronnen/huwelijken.asp.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 april 1909 lag tussen 1,8 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 6,0 °C. Er was 19,1 mm neerslag. Er was 6,0 uur zonneschijn (41%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 4 maart » William Howard Taft wordt beëdigd als 27e president van de Verenigde Staten
    • 31 maart » De kiel van de Titanic wordt gelegd.
    • 27 juli » Tweede dag van de Tragische week in Catalonië, een opstand die hardhandig neer wordt geslagen.
    • 29 juli » In Barcelona wordt op bloedige wijze de Tragische week beëindigd, een opstand tegen de mobilisatie van het leger.
    • 15 augustus » Oprichting van voetbalclub VUC in Den Haag.
    • 1 september » De eerste Nijmeegse Vierdaagse gaat van start.

Over de familienaam Hilberink


De publicatie Stamboom De Duffelt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Mutter, "Stamboom De Duffelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt/I51136.php : benaderd 28 januari 2026), "Evert Jan "1878? " Hilberink (± 1878-1916)".