Stamboom de Bruijn » Adriana Louise Beumer (1907-)

Persoonlijke gegevens Adriana Louise Beumer 


Gezin van Adriana Louise Beumer

Zij is getrouwd met Adrianus Josephus Pistorius.

Zij zijn getrouwd op 27 mei 1932 te Baarn, zij was toen 25 jaar oud.Bron 1

Burgerlijke stand - Huwelijk
Het Utrechts Archief Toegangnr: 463 Inventarisnr: 290
Gemeente: Baarn
Soort akte: Huwelijksakte Aktenummer: 39 Datum: 27-05-1932
Adrianus Josephus Pistorius Leeftijd: 27
Geboorteplaats: Tilburg
Adriana Louise Beumer Leeftijd: 25
Geboorteplaats: Baarn
Bruidegom weduwnaar van Adriana Wilhelmina Gabriels.
Huwelijk ontbonden, vonnis Arr.Rechtbank Utrecht d.d. 30-09-1936

Het echtpaar is gescheiden 30 september 1936 te Utrecht.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriana Louise Beumer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriana Louise Beumer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adriana Louise Beumer

Adriana Louise Beumer
1907-????

1932

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Het Utrechts Archief

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 mei 1932 lag tussen 8,0 °C en 14,6 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Ernest Lawrence vraagt octrooi aan op het cyclotron.
    • 7 februari » James Chadwick publiceert in het tijdschrift Nature voor het eerst over het neutron, een deeltje zonder elektrische lading dat voorkomt in atoomkernen.
    • 27 maart » Oprichting van de amateurvoetbalclub VV De Bataven.
    • 22 juni » Catalina Tomàs wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
    • 31 oktober » Het Londense metrostation Gillespie Road wordt vernoemd naar Arsenal.
    • 25 december » Als eerste in de geschiedenis speelt de BBC een magnetische geluidsopname af in een radio-uitzending.

Over de familienaam Beumer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Beumer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Beumer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Beumer (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom de Bruijn is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. de Bruijn, "Stamboom de Bruijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-bruijn/I34756.php : benaderd 19 februari 2026), "Adriana Louise Beumer (1907-)".