Stamboom Cora Bleecke » Cristina van Welsenis,Welzenis,Welsenes,Welzenes (1883-1967)

Persoonlijke gegevens Cristina van Welsenis,Welzenis,Welsenes,Welzenes 

  • Zij is geboren op 13 juni 1883 in Rotterdam.
    Kind:

    Christina van Welsenes
    Voornaam:Christina
    Tussenvoegsel:van
    Achternaam:Welsenes
    Moeder:

    Pieternella de Ruiter
    Vader:

    Hendrik van Welsenes
    Geboortedatum:
    13-06-1883
    Geboorteplaats:
    Rotterdam
    Toegangsnummer:
    999-01 Burgerlijke Stand Rotterdam, geboorteakten
    Inventarisnummer:
    1883C
    Folionummer:
    c091v
    Aktenummer:
    1883.2911
  • Zij is overleden op 22 februari 1967 in Rotterdam, zij was toen 83 jaar oud.
    Overledene:

    Christina van Welsenes
    Geslacht:Vrouw
    Tussenvoegsel:van
    Leeftijd:83 jaar
    Geboorteplaats:Rotterdam
    Woonplaats:Rotterdam
    Voornaam:Christina
    Achternaam:Welsenes
    Vader:

    Hendrik van Welsenes
    Moeder:

    Pieternella de Ruiter
    Overlijdensdatum:
    22-02-1967
    Overlijdensplaats:
    Rotterdam
    Aktedatum:
    1967
    Akteplaats:
    Rotterdam
    Toegangsnummer:
    999-09 Burgerlijke Stand Rotterdam, overlijdensakten
    Inventarisnummer:
    1967B1
    Folionummer:
    B-066v
    Eerdere echtgeno(o)t(e):

    Arie Willem Bleecke
    Aktenummer:
    264
  • Zij is begraven op 25 februari 1967 in Rotterdam.
  • Een kind van Hendrik van Welsenis,Welzenis,Welsenes,Welzenes en Pieternella de Ruiter
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 oktober 2023.

Gezin van Cristina van Welsenis,Welzenis,Welsenes,Welzenes

(1) Zij is getrouwd met Arie Willem Bleecke.

Zij zijn getrouwd op 31 augustus 1904 te Rotterdam, zij was toen 21 jaar oud.

Bruid:

Christina van Welsenes
Voornaam:Christina
Tussenvoegsel:van
Achternaam:Welsenes
Leeftijd:21
Geboorteplaats:Rotterdam
Bruidegom:

Arie Willem Bleecke
Voornaam:Arie Willem
Achternaam:Bleecke
Leeftijd:19
Geboorteplaats:Rotterdam
Moeder bruid:

Pieternella de Ruiter
Vader bruid:

Hendrik van Welsenes
Moeder bruidegom:

Elisabeth Scheffers
Vader bruidegom:

Arnoldus Bleecke
Huwelijksdatum:
31-08-1904
Huwelijksplaats:
Rotterdam

Kind(eren):

  1. Arnoldus Bleecke  1904-1951 


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cristina van Welsenis,Welzenis,Welsenes,Welzenes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cristina van Welsenis,Welzenis,Welsenes,Welzenes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cristina van Welsenis,Welzenis,Welsenes,Welzenes


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 juni 1883 lag rond de 19,4 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 63%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1883: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 13 april » Alfred Packer wordt schuldig bevonden aan kannibalisme.
      • 1 juli » Oprichting van de ANWB.
      • 12 augustus » De laatste levende Quagga (een zebra-soort) sterft in dierentuin Artis
      • 27 augustus » Uitbarsting van de Krakatau, met een vloedgolf tot gevolg.
      • 15 oktober » Inhuldiging van het Brusselse Justitiepaleis.
      • 6 december » Het Londense warenhuis Harrods brandt af.
    • De temperatuur op 31 augustus 1904 lag tussen 11,3 °C en 21,7 °C en was gemiddeld 16,2 °C. Er was 0,2 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 3 maart » Keizer Wilhelm II van Duitsland wordt de eerste persoon die een politieke opname maakt met behulp van Thomas Edisons cilinder.
      • 26 april » De Bell Telephone Company vestigt zich in Antwerpen.
      • 1 mei » België en Frankrijk spelen beide de eerste voetbalinterland uit hun geschiedenis en spelen in Brussel met 3-3 gelijk.
      • 15 juni » Het stoomschip de General Slocum vat vlam in de haven van New York. Meer dan 1000 personen, voornamelijk vrouwen en kinderen uit de wijk Little Germany, laten het leven.
      • 8 oktober » Een zware storm raast langs de Nederlandse kust. Verscheidene vissersvaartuigen zinken. Alleen uit Urk al komen 14 vissers om het leven.
      • 31 oktober » Einde van de pogingen van de Japanners om Port Arthur te veroveren in de Russisch-Japanse Oorlog
    • De temperatuur op 22 februari 1967 lag tussen 5,5 °C en 9,5 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 2,9 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1967: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,5 miljoen inwoners.
      • 14 januari » In Togo trekt het leger de macht naar zich toe en wordt generaal Étienne Eyadéma president en minister van Defensie.
      • 15 april » Arie den Hartog wint de tweede editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
      • 26 juni » Paus Paulus VI creëert 27 nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse nuntius in Nederland Giuseppe Beltrami, de Belgische diplomaat Maximilien de Furstenberg en de Poolse aartsbisschop van Krakau Karol Wojtyła.
      • 22 september » Radio-Biafra meldt dat een staatsgreep gericht tegen het regime van kolonel Chukwuemeka Ojukwu in de republiek Biafra is verijdeld en dat de samenzweerders zijn gearresteerd.
      • 9 oktober » Het eerste bloot op de Nederlandse televisie: Phil Bloom poseert naakt in het VPRO-programma Hoepla.
      • 22 november » De Veiligheidsraad van de Verenigde Naties neemt Resolutie 242 aan.
    • De temperatuur op 25 februari 1967 lag tussen 2,1 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 5,9 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1967: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,5 miljoen inwoners.
      • 15 april » Arie den Hartog wint de tweede editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
      • 10 juni » Kroonprinses Margrethe II van Denemarken trouwt met Henri de Laborde de Monpezat.
      • 12 juli » Rassenrellen beginnen in Newark New Jersey. De rellen duren vier dagen en 27 mensen komen om.
      • 23 juli » Openingsceremonie van de vijfde Pan-Amerikaanse Spelen, gehouden in Winnipeg.
      • 14 december » Koning Constantijn II van Griekenland vlucht naar Italië.
      • 17 december » Bisschopswijding van Hubertus Ernst, Nederlands bisschop van Breda.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Welsenis,Welzenis,Welsenes,Welzenes


    De publicatie Stamboom Cora Bleecke is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Cora, "Stamboom Cora Bleecke", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-cora-bleecke/I1965.php : benaderd 28 februari 2026), "Cristina van Welsenis,Welzenis,Welsenes,Welzenes (1883-1967)".