Stamboom Cole » Egidius de Kerf (1684-1747)

Persoonlijke gegevens Egidius de Kerf 

Bron 1

Gezin van Egidius de Kerf


Notities over Egidius de Kerf

BIOGRAPHY: (A.Maris, De Kerf, Land van Waas, in Vlaamse Stam 1977, blz.418):
Gillis was landbouwer en woonde te Rupelmonde, zeer waarschijnlijk op het Poortgoed, vermits hij op Bazel een drietal akkers pachtte in de Robrecht en in Themerijck (26). Zijn kinderen werden evenwel te Bazel gedoopt; kerkelijk behoorde het Poortgoed tot de parochie van Bazel. In 1720 erfden de kinderen van hun moederlijke grootouders Mathijs de Roeck en Joanna Brouwers: land met huis op de Oeverkouter en nog vijf akkers, alles samen geschat op een waarde van 3.983 gulden (R.A.B., Bazel nr. 218 f 36).

Gillis ging na zijn tweede huwelijk inwonen op de hofstede van zijn tweede vrouw, Amelberga de Rijcke: in nr. 99 van de Robrecht, d.i. aan de noordkant van de Kraakstraat, tussen Portugezenstraat en Langestraat. De laatste jaren van zijn leven had Gillis daar een landbouwbedrijf van ruim 42 gemeten, waarvan 17 gemeten eigen land (R.A.B., Bazel nr. 397 f 88). Van 1735 tot 1738 was Gillis schepen van Bazel. Met zijn eerste vrouw was Gillis bloedverwant in de 3e graad; met zijn tweede vrouw in 3e en 4e graad.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Egidius de Kerf?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Egidius de Kerf

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Egidius de Kerf

Judoca Weyn
1662-1742

Egidius de Kerf
1684-1747


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. De Kerf Web, Dominique de Kerf, Egidius de Kerf, 30 juli 2015
      Added by confirming a Smart Match
      MyHeritage.com family tree
      Family site: De Kerf Web
      Family tree: PRdeKerf

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Kerf

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Kerf.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Kerf.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Kerf (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Cole is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Guido Cole, "Stamboom Cole", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-cole/R34795.php : benaderd 10 januari 2026), "Egidius de Kerf (1684-1747)".