Stamboom Ceulemans » Prosper van Heurck

Persoonlijke gegevens Prosper van Heurck 

  • Beroep: in het jaar 1927 leurder.Bron 1
  • Woonachtig in het jaar 1927: Lepelstraat (later St. Rochusstraat) 42, sectie 4, Antwerpen, België.Bron 1
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 mei 2025.

Gezin van Prosper van Heurck

Hij is getrouwd met Maria van de Wal.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Prosper van Heurck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Prosper van Heurck


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. huwelijksakte zoon Franciscus Joannes

Over de familienaam Van Heurck


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Micheline Ceulemans, "Stamboom Ceulemans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ceulemans/I5306.php : benaderd 1 januari 2026), "Prosper van Heurck".