Stamboom Ceulemans » Josephina Maria van Orden (1900-< 1939)

Persoonlijke gegevens Josephina Maria van Orden 


Gezin van Josephina Maria van Orden

Zij is getrouwd met Guilielmus Arein.

Zij zijn getrouwd op 12 mei 1923 te Antwerpen, zij was toen 22 jaar oud.Bron 3

Het huwelijk werd afgekondigd op 29/04/1923. Er is een toestemmingsakte van de moeder van de echtgenoot, inhoudende de verklaring dat haar man overleden is, en degene van de moeder van de echtgenote, beide verleden op 05/05/1923 voor de ambtenaar van de Burgerlijke Stand van Antwerpen, en de toestemmingsakte van de vader van de achtgenote, verleden op 08/05/1923 vaar de ambrenaar van de Burgerlijke Stand van Antwerpen, allen vrij van zegel ingevolge de hierbij gevoegde bewijzen van onvermogen voor de echtgenoten. Tevens verklaarden de echtgenoten Florentina Theodora Elisa Arein, ° Antwerpen op 11/04/1921 tot hun wettig kind te erkennen. Getuigen: Gustaaf Wauters, arbeider, 34 jaar oud, oom van de echtgenote, te Beveren gehuisvest, en August Potters, wijnsteker, 21 jaar oud, zwager van de echtgenote, te Antwerpen gehuisvest. De comparanten hebben de akte getekend, behalve de eerste getuige die verklaard heeft niet te kunnen schrijven.

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. zn Arein  1923
  3. Victor Jozef Arein  1926-1928

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Josephina Maria van Orden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Josephina Maria van Orden

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Josephina Maria van Orden

Josephina Maria van Orden
1900-< 1939

1923
zn Arein
1923-1923

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. geboorteakte dochter Florentina Theodora Elisa en haar eigen huwelijksakte
  2. overlijdensakte zoon Victor Jozef
  3. Familysearch.org/Belgium, Antwerp, Antwerpen/Huwelijken 1923/Afbeeldinggroepsnummer 110471656/Afb.42 van 259/Akte nr.1189

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 december 1900 lag rond de 4,4 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 14 januari » Première van de opera Tosca van Giacomo Puccini in Rome.
    • 27 februari » De Britse Labour Party wordt opgericht
    • 13 maart » In de Tweede Boerenoorlog veroveren de Britten Bloemfontein.
    • 14 maart » De Nederlandse botanicus Hugo de Vries brengt de erfelijkheidswetten van Mendel opnieuw onder de aandacht.
    • 29 mei » Ndjamena, de hoofdstad van het Afrikaanse land Tsjaad, wordt gesticht door de Franse commandant Émile Gentil onder de naam Fort Lamy.
    • 1 juni » In Rotterdam besluiten enkele schooljongens tot de oprichting van voetbalclub Neptunus, die 43 jaar later ook een honkbalafdeling krijgt.
  • De temperatuur op 12 mei 1923 lag tussen 2,7 °C en 11,8 °C en was gemiddeld 6,2 °C. Er was 8,1 mm neerslag. Er was 5,9 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 4 april » Officiële opening van het Wilhelminakanaal.
    • 5 april » Firestone Tire and Rubber Company in Ohio begint met de productie van luchtbanden.
    • 23 mei » Oprichting van Sabena, de nationale luchtvaartmaatschappij van België.
    • 16 oktober » The Walt Disney Company wordt opgericht door Walt Disney en zijn broer Roy Disney.
    • 1 november » In Antwerpen wordt het Bosuilstadion geopend met een galawedstrijd tussen België en Engeland.
    • 2 december » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de vierde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van naaste belager Argentinië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Orden


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Micheline Ceulemans, "Stamboom Ceulemans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ceulemans/I5287.php : benaderd 16 februari 2026), "Josephina Maria van Orden (1900-< 1939)".