Stamboom Ceulemans » Elisa Albertina Josephina Dirix (1888-1910)

Persoonlijke gegevens Elisa Albertina Josephina Dirix 


Gezin van Elisa Albertina Josephina Dirix

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisa Albertina Josephina Dirix?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisa Albertina Josephina Dirix

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisa Albertina Josephina Dirix

Petrus Dirix
1821-1897

Elisa Albertina Josephina Dirix
1888-1910


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Familysearch.org/Belgium, Antwerp, Civil Registration, 1588-1913/Antwerpen/Geboorten 1888/Image 439/432° blad/akte nr.4313
    2. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 juli 1888 lag rond de 19,9 °C. De winddruk was 55 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 62%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 13 mei » Brazilië schaft de slavernij af.
      • 15 juni » De regeerperiode van de Duitse keizer Wilhelm II begint.
      • 7 september » Eerste gebruik van de couveuse bij een menselijke baby, Edith Eleanor McLean
      • 8 september » In Engeland vinden de eerste zes wedstrijden ooit plaats van de Football League.
      • 30 oktober » De Amerikaanse leerlooier John J. Loud verkrijgt octrooi op de kogelpen, een apparaat om leer mee te merken. Hoewel het geen succes wordt, geldt het als de voorloper van de balpen.
      • 23 december » Vincent van Gogh snijdt een deel van zijn oor af.
    • De temperatuur op 25 april 1910 lag tussen 5,2 °C en 11,2 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 3,6 mm neerslag. Er was 6,8 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 26 januari » De Seine treedt buiten haar oevers, waardoor de Parijse metro onder water loopt.
      • 29 april » Theodore Roosevelt, op dat moment oud-president van de Verenigde Staten, brengt een bezoek aan Amsterdam.
      • 27 mei » Bij een experiment met duikboten zinkt de Franse Pluvoise na een aanvaring met een postboot.
      • 31 mei » Oprichting van de Unie van Zuid-Afrika.
      • 10 juni » Oprichting van de Deense voetbalclub Fremad Amager.
      • 3 december » Demonstratie van de eerste neonlamp, door Georges Claude.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 1905 » Siegfried von Basch (67), Tsjechisch-Oostenrijks geneesheer
    • 1909 » Gerard de Wijs (62), Nederlands majoor en politicus
    • 1911 » Emilio Salgari (48), Italiaans schrijver
    • 1913 » Henri Kirpach (72), Luxemburgs politicus
    • 1913 » Sieds Lykles (54), Nederlands arts
    • 1914 » Ferdinand Leenhoff (72), Nederlands schilder en beeldhouwer

    Over de familienaam Dirix

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dirix.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dirix.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dirix (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Micheline Ceulemans, "Stamboom Ceulemans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ceulemans/I3928.php : benaderd 2 maart 2026), "Elisa Albertina Josephina Dirix (1888-1910)".