Stamboom Ceulemans » Johannes Franciscus Lodewijks (1867-1950)

Persoonlijke gegevens Johannes Franciscus Lodewijks 


Gezin van Johannes Franciscus Lodewijks

Hij is getrouwd met Aafje Peerdeman.

Zij zijn getrouwd op 12 oktober 1893 te Velsen, Noord-Holland, hij was toen 26 jaar oud.Bron 9

Het huwelijk werd afgekondigd te Velsen en Spaarndam op 24/09 en 01/10/1893. De akte vermeldt: "De partijen verklaren voor het hunne te erkennen een kind van het mannelijk geslacht, genaamd Paulus, geboren te Haarlem op 20/04/1891 en aldaar ingeschreven als zoon van Aafje Peerdeman." Getuigen: Gerrit Minkema, 39 jaar oud, smid, Hendrik van Heijst, 38 jaar oud, metselaar, Willem Steen, 54 jaar oud, ambtenaar ter secretarie, en Gijsbert van Schinkel, 56 jaar oud, veldwachter, allen wonende te Velsen en niet aan partijen verwant. De akte werd getekend door iedereen, met uitzondering van de bruidegom en de moeders van partijen, die verklaarden niet te kunnen schrijven.

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Franciscus Lodewijks?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Franciscus Lodewijks

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Franciscus Lodewijks

Jan Belt
± 1804-< 1857
Cornelia Foor
± 1812-????
Marijtje Belt
1832-1916

Johannes Franciscus Lodewijks
1867-1950

1893

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Familysearch.org/Netherlands, Noord-Holland/Registration, 1811-1950/Haarlemmermeer/Geboorten 1867/Afb.421/60°blad/akte nr.230
    2. zijn huwelijksakte en overlijdensakte vader
    3. overlijdensakte
    4. geboorteakte
    5. geboorte- en overlijdensakte broer Johannes Cornelis
    6. geboorte- en overlijdensakte zus Wilhelmina
    7. geboorteakte zus Wilhelmina
    8. Familysearch.org/Netherlands, Noord-Holland/Registration, 1811-1950/Beverwijk/Overlijdens 1950/Afb.155/70°blad/akte nr.276
    9. Familysearch.org/Netherlands, Noord-Holland/Registration, 1811-1950/Velsen/Huwelijken 1893/Afb.1303/8° blad/akte nr.68

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 mei 1867 lag rond de 22,3 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 57%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1867: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 17 februari » Het eerste schip vaart door het Suezkanaal.
      • 20 februari » Opening van de tunnel van Trois-Ponts, de oudste tunnel van spoorlijn 42 tussen Rivage (provincie Luik en de Luxemburgse grens bij Gouvy.
      • 19 juni » In Santiago de Querétaro wordt keizer Maximiliaan van Mexico geëxecuteerd door een vuurpeloton.
      • 1 juli » De Dominion Canada wordt gevormd doordat Upper Canada (Ontario), Lower Canada (Quebec), New Brunswick en Nova Scotia samengevoegd worden tot een confederatie.
      • 28 september » Toronto wordt de hoofdstad van Canada.
      • 18 oktober » De Verenigde Staten kopen Alaska van Rusland.
    • De temperatuur op 12 oktober 1893 lag rond de 10,4 °C. Er was 2 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 21 februari » In Argentinië wordt de Argentijnse voetbalbond ("Asociación del Fútbol Argentino") opgericht.
      • 4 maart » Grover Cleveland (zelfde als hierboven) wordt beëdigd als 24e president van de Verenigde Staten
      • 12 juni » Paus Leo XIII creëert vijf nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse bisschop van Mantua Giuseppe Sarto.
      • 11 augustus » De Amerikaan Arthur Augustus Zimmerman wordt in Chicago (Illinois) de eerste wereldkampioen wielrennen op de baan.
      • 29 augustus » Whitcomb Judson verkrijgt octrooi op de ritssluiting.
      • 1 oktober » Oprichting van de Zwolsche Athletische Club.
    • De temperatuur op 27 december 1950 lag tussen -2,7 °C en 1,1 °C en was gemiddeld -0,7 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 4,6 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
      • 12 maart » Encycliek Anni Sacri van Paus Pius XII over de bestrijding van atheïstische propaganda.
      • 16 juli » Uruguay wint de wereldtitel door gastland Brazilië in de finale van het WK voetbal met 2-1 te verslaan.
      • 12 augustus » Encycliek Humani Generis van paus Pius XII over dwalingen die de fundamenten van de katholieke geloofsleer bedreigen.
      • 16 augustus » Jean Duvieusart treedt terug als premier van België ten gunste van Joseph Pholien.
      • 19 december » Voetballer Abe Lenstra wijst een aanbieding van de hand om voor honderdduizend gulden bij ACF Fiorentina te gaan spelen. Hij zou per maand zeshonderd gulden verdienen, plus premies. Omdat de burgemeester van Heerenveen niet kan garanderen dat hij zijn baan als ambtenaar na twee jaar terugkrijgt, besluit Lenstra in Nederland te blijven.
      • 28 december » Het Nationaal park Peak District wordt het eerste natuurpark in het Verenigd Koninkrijk.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Lodewijks


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Micheline Ceulemans, "Stamboom Ceulemans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ceulemans/I1307.php : benaderd 8 januari 2026), "Johannes Franciscus Lodewijks (1867-1950)".