Stamboom Ceulemans » Cornelia van Elsakker

Persoonlijke gegevens Cornelia van Elsakker 

  • Beroep: van 1850 tot 1873 arbeidster.Bron 1
  • Woonachtig van 1850 tot 1873: Halsteren, Noord-Brabant, Nederland.Bron 1

Gezin van Cornelia van Elsakker

Zij is getrouwd met Gerardus Bax.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Adriana Bax  1848-1920

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia van Elsakker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia van Elsakker

Cornelia van Elsakker


Gerardus Bax
1808-1850

Adriana Bax
1848-1920

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. overlijdensakte echtgenoot en huwelijksakte dochter Adriana

Over de familienaam Van Elsakker


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Micheline Ceulemans, "Stamboom Ceulemans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ceulemans/I1034.php : benaderd 31 december 2025), "Cornelia van Elsakker".