Stamboom Calis, Laren » Egberta de Beer (1884-1931)

Persoonlijke gegevens Egberta de Beer 


Gezin van Egberta de Beer

Zij is getrouwd met Wilhelmus Harmanus Lambertsz Krijnen.

Zij zijn getrouwd op 19 oktober 1910 te Bussum, Noord-Holland, Nederland, zij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Alida Anna Krijnen  1915-2005 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Egberta de Beer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Egberta de Beer

Egberta de Beer
1884-1931

1910

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:
  • Stamboom Fokker, één auteur heeft bevestigd dat het om dezelfde persoon gaat

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 mei 1884 lag rond de 17,2 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 36%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 januari » Oprichting van de Fabian Society, voorloper van de Britse Labour Party.
    • 4 januari » Oprichting van de Fabian Society.
    • 29 mei » De Nationale Maatschappij van Buurtspoorwegen wordt opgericht.
    • 16 juni » Jules Malou wordt premier van België.
    • 31 augustus » In Gent verschijnt het eerste socialistische dagblad van België, de Vooruit.
    • 15 oktober » Opening van de spoorlijn tussen Winterswijk en Neede.
  • De temperatuur op 19 oktober 1910 lag tussen 7,5 °C en 14,5 °C en was gemiddeld 10,5 °C. Er was 8,2 mm neerslag. Er was 0,7 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 24 februari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Malmö FF.
    • 25 mei » Expositie van Les Indépendants in Parijs.
    • 28 mei » Ralph Craig loopt met 21,2 seconden een wereldrecord op de 200 meter.
    • 20 oktober » De RMS Olympic wordt te water gelaten in Belfast, Ierland.
    • 30 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Audax Club Sportivo Italiano.
    • 16 december » Henri Coandă maakt de eerste vlucht in een vliegtuig met straalmotor.
  • De temperatuur op 31 januari 1931 lag tussen -0,4 °C en 1,5 °C en was gemiddeld 0,7 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Ingebruikneming van Radio Vaticana door Paus Pius XI. De zendinstallatie is ontworpen door Guglielmo Marconi.
    • 23 maart » Benoeming van de Nederlander Leo Kierkels tot apostolisch delegaat in Brits-Indië.
    • 31 maart » Een forse aardbeving verwoest bijna de helft van Managua in Nicaragua, tweeduizend mensen komen om.
    • 26 november » De Vlaamse Geschiedkundige Kring van Gent wordt opgericht.
    • 8 december » Octrooi op coaxkabel verleend aan Lloyd Espenschied en Herman Affel.
    • 9 december » Spanje wordt een republiek.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1874 » Nelly Bodenheim, Nederlands illustrator en tekenaar († 1951)
  • 1879 » Karl Bühler, Duits psycholoog († 1963)
  • 1884 » Max Brod, Tsjechisch-Israëlisch schrijver en componist († 1968)
  • 1888 » Louis Durey, Frans componist († 1979)
  • 1892 » Sara Heyblom, Nederlands actrice († 1990)
  • 1893 » Paul Helwig, Duits filosoof, psycholoog en dramaturg († 1963)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Beer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Beer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Beer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Beer (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Maria Vos-Blekemolen, "Stamboom Calis, Laren", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-calis/I3693.php : benaderd 11 januari 2026), "Egberta de Beer (1884-1931)".