Stamboom Bosch » Frederik Wilhelm (Frits) Hemrika (1921-1969)

Persoonlijke gegevens Frederik Wilhelm (Frits) Hemrika 


Gezin van Frederik Wilhelm (Frits) Hemrika

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 23 november 1948 te Amsterdam, hij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Frederik Wilhelm (Frits) Hemrika

Op de persoonskaart als adressen in Amsredam: Polanenstraat 88, 3 hoog/ Admiraal de Ruyterweg 402 , 2 hoog/ Sloterkade 8, 1 hoog/ Loevestein 171. Amstelveen: Icaruslaan 4C (vanaf 1967). In 1944 in Amersfoort: Nijverheidstraat 4b.

Beroepen: assistent-correspondent/ bankbediende/ procuratiehouder.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frederik Wilhelm (Frits) Hemrika?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Frederik Wilhelm (Frits) Hemrika

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Frederik Wilhelm (Frits) Hemrika

Rinske Glas
1869-1930
Jan Hemrika
1891-1961

Frederik Wilhelm (Frits) Hemrika
1921-1969

1948
(Niet openbaar)

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 november 1921 lag tussen -5,9 °C en 4,2 °C en was gemiddeld -2,0 °C. Er was 6,6 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 23 januari » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SV Ommoord.
      • 25 februari » Georgië wordt bezet door de Sovjet-Unie.
      • 13 maart » Mongolië verklaart zichzelf onafhankelijk van China.
      • 21 juli » Riffijnse opstandelingen aangevoerd door Mohammed Abdelkrim El Khattabi overwinnen Spaanse troepen bij de Slag om Annual in Noord-Marokko.
      • 19 september » Mohammed Abdelkrim El Khattabi roept de Confederale Republiek van de Stammen van de Rif uit.
      • 24 november » De Japanse kroonprins Hirohito wordt regent voor zijn zieke vader, Yoshihito
    • De temperatuur op 23 november 1948 lag tussen -0,1 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 4,7 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 4 september 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1948: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,7 miljoen inwoners.
      • 17 maart » Oprichting van de West-Europese Unie (WEU), de huidige 'gewapende arm' van de Europese Unie.
      • 16 juni » De Franse overheid richt de luchtvaartmaatschappij Air France op.
      • 24 september » De Honda Motor Company wordt opgericht.
      • 3 november » De krant Chicago Tribune komt uit met de grote kop 'Dewey defeats Truman', maar Truman won de verkiezingen.
      • 13 november » Leigh Mercer publiceert zijn palindroom "A man, a plan, a canal: Panama!".
      • 25 november » Uitvinding van de kabeltelevisie, door Ed Parsons.
    • De temperatuur op 25 augustus 1969 lag tussen 9,7 °C en 15,4 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 5,8 mm neerslag gedurende 2,9 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1969: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,8 miljoen inwoners.
      • 12 maart » De Concorde maakt zijn eerste reguliere vlucht.
      • 13 maart » Apollo 9 keert terug naar aarde.
      • 13 april » Wielrenner Walter Godefroot wint Parijs-Roubaix.
      • 15 juli » In het Belgische Dinant weigeren bij het afdalen van een steile helling de remmen van een Nederlandse bus, die daarop door een hek schiet en in de Maas stort. De chauffeur en 20 passagiers komen om. De reisleidster en drie vakantiegangers weten uit de bus te ontsnappen.
      • 14 augustus » Britse troepen worden ingezet in Noord-Ierland.
      • 17 augustus » Laatste dag van Woodstockfestival "three days of peace and music"
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hemrika

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hemrika.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hemrika.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hemrika (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Bosch is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Bert Hemrika, "Stamboom Bosch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bosch/I656.php : benaderd 9 januari 2026), "Frederik Wilhelm (Frits) Hemrika (1921-1969)".