Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen » Jacob Kuijs (1865-1936)

Persoonlijke gegevens Jacob Kuijs 

  • Hij is geboren op 15 maart 1865 in Bergen.
  • Beroep: boerenknecht, landbouwer, winkelier, kruidenier, vrachtrijder.
  • Feit: (diversen) .
    Jacob Kuijs kwam in het kruideniersvak door zijn huwelijk. Anna Rol had de winkel, welke haar eerste man van zijn ouders had overgenomen. Kennelijk was Jacob niet voor kruidenier in de wieg gelegd, want na het overlijden van zijn vrouw ging de zaak achteruit en 23-7-1907 werd het faillissement uitgesproken en weer opgeheven 21-4-1908. Mogelijk werd hij toen vrachtrijder. Hij ging wonen bij de oudste (ongehuwde) dochter van zijn vrouw; Kweerenpad, Alkmaar.
  • Hij is overleden op 28 mei 1936 in Alkmaar, hij was toen 71 jaar oud.
  • Een kind van Johannes Kuijs en IJda Kager
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 13 januari 2024.

Gezin van Jacob Kuijs

Hij is getrouwd met Anna Rol.

Zij zijn getrouwd op 14 juni 1896 te Alkmaar, hij was toen 31 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Johannes Kuijs  1897-1963

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacob Kuijs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacob Kuijs

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Jacob Kuijs

Voorouders (en nakomelingen) van Jacob Kuijs

Jacobus Kuijs
1812-1876
Jacobus Kuijs
IJda Kager
1838-1908

Jacob Kuijs
1865-1936

Jacob Kuijs

1896

Anna Rol
1858-1903


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Jacob Kuijs



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sam Stamboom, "Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boris-bas/I28958.php : benaderd 2 januari 2026), "Jacob Kuijs (1865-1936)".