Stamboom Borgsteede » Gerard I Heer van Egmond (1200-1242)

Persoonlijke gegevens Gerard I Heer van Egmond 

  • Hij is geboren in het jaar 1200 in Slot Egmond op de Hoef, Egmond-Binnen, Noord-Holland, Nederland.
  • Hij is overleden op 25 december 1242, hij was toen 42 jaar oud.
  • Hij is begraven in Minderbroeders, Candia, Kreta.
  • De biologische ouders zijn Willem I Heer van Egmond en Badeloge van Amstel
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 december 2024.

Gezin van Gerard I Heer van Egmond

Hij is getrouwd met Beatrix van Haarlem.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Willem II van Egmond  1232-1304 


Notities over Gerard I Heer van Egmond

Hij volgde zijn vader in 1234 in de lenen op.
Hij bezocht twee keer het Heilige Land en zou op de laatste reis zijn overleden en te Candia, op Kreta, in het Minnebroedersklooster begraven zijn.
Op 08-10-1229 laat hij een kapel wijden in het slot op den Hoef.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerard I Heer van Egmond?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerard I Heer van Egmond

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerard I Heer van Egmond


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Heer van Egmond


    De publicatie Stamboom Borgsteede is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Enno Borgsteede, "Stamboom Borgsteede", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-borgsteede/I265467.php : benaderd 9 januari 2026), "Gerard I Heer van Egmond (1200-1242)".