Stamboom Boel-Verlaan-van Oijen-van Schie » Jacobus van Schie (1896-1928)

Persoonlijke gegevens Jacobus van Schie 

  • Hij is geboren op 7 augustus 1896 in Pijnacker.Bron 1
    Kind Jacobus
    Vader Gerardus Cornelis van Schie
    Moeder Anna van Schie

    Plaats Pijnacker
    Geboortedatum 07-08-1896

    Pijnacker Akte Jaar 1896 Nummer 41
  • Beroep: mineraalwater fabrikant.
  • Hij is overleden op 27 juni 1928 in Delft, hij was toen 31 jaar oud.
    Overledene Jacobus van Schie , leeftijd 31
    Vader Gerardus Cornelis van Schie
    Moeder Anna van Schie
    Echtgenoo/te Cornelia Regina Maria van Dierendonck

    Plaats Delft
    Datum overlijden 27-06-1928

    Delft Akte Jaar 1928 Nummer 321
  • Een kind van Gerardus Cornelis van Schie en Anna van Schie
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 november 2011.

Gezin van Jacobus van Schie

Hij is getrouwd met Cornelia Regina Maria van Dierendonck.

Zij zijn getrouwd op 18 januari 1921 te Pijnacker, hij was toen 24 jaar oud.Bron 2

Bruidegom Jacobus van Schie , geboren te Pijnacker , leeftijd 24
Vader Gerardus Cornelis van Schie
Moeder Anna van Schie
Bruid Cornelia Regina Maria van Dierendonck , geboren te Vlissingen , leeftijd 27
Vader Balthazar Jacobus van Dierendonck
Moeder Cornelia de Poorter

Plaats Pijnacker
Huwelijksdatum 18-01-1921

Pijnacker Akte Jaar 1921 Nummer 2

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacobus van Schie?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacobus van Schie

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacobus van Schie


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS 41
    2. BS 2

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 augustus 1896 lag rond de 16,1 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 73%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 9 februari » Het eerste WK kunstschaatsen (alleen voor mannen) vindt plaats in Sint-Petersburg in Rusland.
      • 1 maart » De Franse natuurkundige Antoine Henri Becquerel ontdekt het fenomeen radioactiviteit.
      • 6 april » In Athene beginnen de eerste moderne Olympische Spelen.
      • 2 juni » De in Engeland werkende Italiaanse ingenieur Guglielmo Marconi ontvangt patent voor zijn uitvinding van de draadloze telegrafie.
      • 16 augustus » Skookum Jim Mason vindt een rijke goudader in Klondike (Noordwest Canada). Binnen een jaar komen minstens 50.000 mensen hun geluk beproeven.
      • 3 december » Herman Hollerith richt de Tabulating Machine Company op, een voorloper van IBM.
    • De temperatuur op 18 januari 1921 lag tussen 4,4 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 4,0 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 15 maart » Stichting van de Poolse voetbalclub Raków Częstochowa.
      • 1 juli » Oprichting van de Communistische Partij van China in Sjanghai.
      • 27 juli » Eerste isolatie van insuline door Frederick Banting en Charles Best.
      • 8 september » Eerste Miss America-verkiezing.
      • 20 oktober » Frankrijk en Turkse revolutionairen sluiten het Verdrag van Ankara.
      • 1 december » Oprichting van het rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië.
    • De temperatuur op 27 juni 1928 lag tussen 10,7 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 3,1 mm neerslag. Er was 1,3 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
      • 19 februari » Canada verslaat Zwitserland met 13-0 in de finaleronde van het olympisch ijshockeytoernooi in St. Moritz, en prolongeert de olympische én de wereldtitel.
      • 28 februari » De Indiase natuurkundige Chandrasekhara Raman ontdekt het naar hem vernoemde ramaneffect.
      • 18 juni » Amelia Earhart vliegt als eerste vrouw over de Atlantische Oceaan, als passagier.
      • 9 augustus » Tijdens de Olympische Spelen in Amsterdam wint de Nederlandse gymnastiekploeg goud. Zij zijn de eerste Nederlandse vrouwelijke olympische kampioenen.
      • 12 augustus » Sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Amsterdam.
      • 1 december » In Utrecht wordt het spoorwegmuseum geopend
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Schie


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rob Boel, "Stamboom Boel-Verlaan-van Oijen-van Schie", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boel/I2426.php : benaderd 20 januari 2026), "Jacobus van Schie (1896-1928)".