Stamboom Boel-Verlaan-van Oijen-van Schie » Johannes Franciscus van Schie (1878-1958)

Persoonlijke gegevens Johannes Franciscus van Schie 

  • Hij is geboren op 23 januari 1878 in Stompwijk.Bron 1
    Bron Burgerlijke stand - Geboorte
    Archieflocatie Gemeentearchief Leidschendam-Voorburg
    Algemeen Gemeente: Stompwijk
    Soort akte: Geboorteakte
    Aktenummer: 7
    Aangiftedatum: 24-01-1878
    Kind Johannes Franciscus van Schie
    Geslacht: M
    Vondeling: N
    Geboortedatum: 23-01-1878
    Geboorteplaats: Stompwijk
    Vader Cornelis van Schie
    Moeder Anna Hounam
  • Hij is overleden op 20 mei 1958 in Noordwijkerhout, hij was toen 80 jaar oud.Bron 2
    Overledene Johannes Franciscus van Schie, Stompwijk, 80 jaar
    Woonplaats Voorburg

    Vader Cornelis van Schie
    Moeder Anna Hounan

    Relatie Jacoba Gerarda Hogeveen

    Overlijdensdatum 20-05-1958
    Gebeurtenisplaats Noordwijkerhout
    Aktenummer 40
    Registratiedatum 20-05-1958
    Akteplaats Noordwijkerhout
  • Een kind van Cornelis van Schie en Anna Hounam
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 november 2021.

Gezin van Johannes Franciscus van Schie

Hij is getrouwd met Jacoba Gerarda Hogeveen.

Zij zijn getrouwd op 8 mei 1901 te Veur, hij was toen 23 jaar oud.Bron 3

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Gemeentearchief Leidschendam-Voorburg
Algemeen Gemeente: Veur
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 5
Datum: 08-05-1901
Bruidegom Johannes Franciscus van Schie
Leeftijd: 23
Geboorteplaats: Stompwijk
Bruid Jacoba Gerarda Hogeveen
Leeftijd: 21
Geboorteplaats: Rijnsaterwoude
Vader bruidegom Cornelis van Schie
Moeder bruidegom Anna Hounam
Vader bruid Arnoldus Henricus Hogeveen
Moeder bruid Hendrika Lammerse

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Franciscus van Schie?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Franciscus van Schie

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. BS 7
  2. BS 40
  3. BS 5

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 januari 1878 lag rond de 7,2 °C. De winddruk was 30 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 64%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Griekenland verklaart de oorlog aan Turkije.
    • 20 februari » Kardinaal Gioacchino Pecci wordt gekozen tot Paus Leo XIII.
    • 3 maart » Kroning van Paus Leo XIII in Rome.
    • 1 april » Het licht van Lange Jaap, een vuurtoren in Huisduinen, bij Den Helder wordt voor de eerste maal ontstoken. Lange Jaap is de hoogste gietijzeren toren van Europa.
    • 3 april » Het Rotterdamsch Nieuwsblad verschijnt voor het eerst.
    • 4 mei » De fonograaf wordt voor het eerst gedemonstreerd.
  • De temperatuur op 8 mei 1901 lag tussen 3,3 °C en 14,1 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 6,0 uur zonneschijn (39%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Nigeria wordt een protectoraat van het Verenigd Koninkrijk.
    • 7 februari » Koningin Wilhelmina trouwt met Prins Hendrik. De Gouden Koets wordt daarbij voor het eerst gebruikt.
    • 17 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Ranheim Fotball.
    • 22 juni » Goedkeuring van de Congregatie van de Zonen van de Heilige Familie door Paus Leo XIII.
    • 22 juli » Servië herstelt de diplomatieke betrekkingen met Montenegro.
    • 14 september » De Amerikaanse president William McKinley sterft aan schotwonden, toegebracht door een anarchist; Theodore Roosevelt wordt de 26e president van de Verenigde Staten.
  • De temperatuur op 20 mei 1958 lag tussen 9,2 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 4,2 uur zonneschijn (26%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1958: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,1 miljoen inwoners.
    • 31 januari » De Explorer 1 is de eerste succesvolle Amerikaanse satellietlancering.
    • 14 maart » Prins Albert II van Monaco
    • 7 mei » Verheffing van het Apostolisch vicariaat Nederlands Guyana of Suriname tot Bisdom Paramaribo.
    • 17 september » De eerste aflevering van Pipo de Clown verschijnt op de Nederlandse televisie.
    • 28 oktober » Angelo Giuseppe Roncalli wordt paus en neemt de naam paus Johannes XXIII.
    • 24 november » Mali wordt onafhankelijk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Schie


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob Boel, "Stamboom Boel-Verlaan-van Oijen-van Schie", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boel/I3053.php : benaderd 16 maart 2026), "Johannes Franciscus van Schie (1878-1958)".