Stamboom Boel-Verlaan-van Oijen-van Schie » Brigitta Barbara den Turk (1895-1979)

Persoonlijke gegevens Brigitta Barbara den Turk 

  • Zij is geboren op 12 februari 1895 in Weesp.
  • Zij is overleden op 19 november 1979 in Rijswijk, zij was toen 84 jaar oud.
    Voornaam Brigitta Barbara
    Achternaam Turk den
    Begraafplaats Rijswijk Bonifatius
    Geboortedatum 12-02-1895
    Overlijdensdatum 19-11-1979
    Geboorteplaats
    Overlijdensplaats
    Foto Id V037
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 7 september 2011.

Gezin van Brigitta Barbara den Turk

Zij is getrouwd met Johannes Theodorus Verlaan.

Zij zijn getrouwd op 5 februari 1928 te Rijswijk, zij was toen 32 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Brigitta Barbara den Turk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 februari 1895 lag rond de -8,7 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 71%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Benoeming van Henricus van de Wetering tot hulpbisschop van Utrecht.
    • 22 maart » Eerste film wordt gedraaid in een privévoorstelling van de gebroeders Lumière.
    • 16 april » Hockey en Bandy Club "Haarlem & Omstreken" wordt opgericht, een van de voorlopers van het huidige HC Bloemendaal.
    • 19 juni » In Valparaíso wordt de Chileense voetbalbond ("Federación de Fútbol de Chile") opgericht.
    • 15 december » Oprichting van Eintracht Braunschweig, een Duitse voetbalclub uit Brunswijk.
    • 28 december » De Gebroeders Lumière tonen voor het eerst films aan een betalend publiek.
  • De temperatuur op 19 november 1979 lag tussen 3,0 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 6,0 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 0,6 uur zonneschijn (7%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1979: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,0 miljoen inwoners.
    • 17 februari » Begin van de Chinees-Vietnamese Oorlog.
    • 25 maart » Nederland wordt in Roemenië wereldkampioen ijshockey in de B-poule en dwingt zo deelname af aan de Olympische Winterspelen van 1980 in Lake Placid.
    • 29 april » Kate Bush geeft haar eerste concert in Nederland in Koninklijk Theater Carré.
    • 15 juni » Oprichting van de Reguliere Grootloge van België.
    • 1 juli » Openingsceremonie van de achtste Pan-Amerikaanse Spelen, gehouden in San Juan.
    • 1 september » Pioneer 11 bereikt als eerste sonde Saturnus.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 1966 » Hens Dekkers (51), Nederlands bokser
  • 1967 » Arsenio Laurel (35), Filipijns autocoureur
  • 1973 » Mike Salay (64), Amerikaans autocoureur
  • 1975 » Gerrit Bolhuis (69), Nederlands beeldhouwer
  • 1980 » Jan Broeksz (74), Nederlands journalist, omroeppionier en -voorzitter (VARA), politicus en radiopresentator
  • 1986 » Wim Roosen (68), Nederlands voetballer, atleet en sportbestuurder

Over de familienaam Den Turk

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Den Turk.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Den Turk.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Den Turk (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob Boel, "Stamboom Boel-Verlaan-van Oijen-van Schie", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boel/I1263.php : benaderd 26 januari 2026), "Brigitta Barbara den Turk (1895-1979)".