Stamboom Blom-Hooft, vdGrootevheen, Hooft, Markhorst, Derksen, Enckhof, vEmden » Johannes van 't Klooster

Persoonlijke gegevens Johannes van 't Klooster 


Gezin van Johannes van 't Klooster

Hij is getrouwd met Antje van den Hoven.

Zij zijn getrouwd op 16 februari 1905 te Hoogland, Utrecht, Netherlands.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes van 't Klooster?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes van 't Klooster

Johannes van 't Klooster

1905

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. "Dutch Civil Registry 1811-1950," database, Genlias, ), marriage.
      Bron «tab»Burgerlijke stand - Huwelijk
      Archieflocatie «tab»Het Utrechts Archief
      Algemeen «tab»Toegangnr: 463
      Inventarisnr: 494
      Gemeente: Hoogland
      Soort akte: Huwelijksakte
      Aktenummer: 5
      Datum: 16-02-1905
      Bruidegom «tab»Johannes van 't Klooster
      Leeftijd: 27
      Geboorteplaats: Hoogland
      Bruid «tab»Antje van den Hoven
      Leeftijd: 34
      Geboorteplaats: Hoogland
      Vader bruidegom «tab»Anthonius Franciscus Joannes van 't Klooster
      Moeder bruidegom «tab»Maria Ebbenhorst
      Vader bruid «tab»Jan van den Hoven
      Moeder bruid «tab»Grietje Voskuile
      The information in Genlias is taken directly from the Civil Register, covering the period since 1811.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 februari 1905 lag tussen 5,3 °C en 7,5 °C en was gemiddeld 6,3 °C. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 20 februari » Slag bij Mukden, een beslissende, grote veldslag in de Russisch-Japanse Oorlog, in Mantsjoerije.
      • 22 maart » Willem Einthoven neemt met zijn snaargalvanometer het eerste elektrocardiogram op.
      • 16 mei » In Vriezenveen voltrekt zich een van de grootste branden uit de Nederlandse geschiedenis, die later het hele land wist te beroeren. In een paar uur tijd branden 228 huizen, twee kerken en het gemeentehuis aan de noordkant van Vriezenveen af. Er zijn geen persoonlijke ongelukken, maar er is wel heel veel leed. Circa 1600 inwoners zijn opeens dakloos. Drie dagen na de brand brengen koningin Wilhelmina en prins Hendrik een bezoek aan het zo getroffen dorp.
      • 17 augustus » Kabinet-Kuyper treedt af en wordt opgevolgd door Kabinet-De Meester.
      • 14 september » In Amsterdam wordt de Albert Cuypstraat aangewezen als 'ventstraat'.
      • 3 december » Zoltán Halmay vestigt het allereerste officiële wereldrecord op de 100 meter vrije slag. In Wenen tikt de Hongaarse zwemmer aan in 1.05,8.

    Over de familienaam Van 't Klooster


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    E. Blom, "Stamboom Blom-Hooft, vdGrootevheen, Hooft, Markhorst, Derksen, Enckhof, vEmden ", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-blom-hooft/I2234.php : benaderd 24 februari 2026), "Johannes van 't Klooster".