Stamboom Bindt » Marcel Bindt (1968-2023)

Persoonlijke gegevens Marcel Bindt 


Gezin van Marcel Bindt

(1) Hij had een relatie met (Niet openbaar).Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Het echtpaar is gescheiden.Bron 3


(2) Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd na 1989.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marcel Bindt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marcel Bindt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marcel Bindt


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Marcel Bindt



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Erica
    2. email van Anton
    3. email van Anton ...

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 oktober 1968 lag tussen 6,4 °C en 14,3 °C en was gemiddeld 11,3 °C. Er was 5,3 mm neerslag gedurende 6,7 uur. Er was -0.1 uur zonneschijn (0%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1968: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,7 miljoen inwoners.
      • 20 januari » Een ontploffing en een brand in raffinaderij in het Nederlandse dorp Pernis maken twee doden en 70 gewonden en zorgen voor miljoenen schade.
      • 7 april » Jim Clark verongelukt op de Hockenheimring Baden-Württemberg.
      • 12 juni » Wielrenner Eddy Merckx wint als eerste Belg de Ronde van Italië.
      • 21 augustus » Inval in Tsjecho-Slowakije door de Sovjet-Unie.
      • 21 september » Harry Steevens wint de derde editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
      • 19 december » In Terneuzen wordt het verbrede kanaal Gent-Terneuzen geopend door koningin Juliana en koning Boudewijn.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bindt

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bindt.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bindt.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bindt (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Bindt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Eddie Bindt, "Stamboom Bindt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bindt/I524.php : benaderd 8 mei 2025), "Marcel Bindt (1968-2023)".