Stamboom Bindt » Johan Pieter Bindt (1939-2003)

Persoonlijke gegevens Johan Pieter Bindt 


Gezin van Johan Pieter Bindt

Hij is getrouwd met Willy Johanna Jacoba Essenberg.

Zij zijn getrouwd op 10 juli 1964 te Amsterdam, Noord-Holland, hij was toen 24 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Marcel Bindt  1968-2023 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johan Pieter Bindt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johan Pieter Bindt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johan Pieter Bindt

Jan Jz Bindt
1887-1931
Pieter Bindt
1911-1995

Johan Pieter Bindt
1939-2003

1964
Marcel Bindt
1968-2023

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Johan Pieter Bindt



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. https://archief.amsterdam/indexen/deeds/985333dc-c780-56a3-e053-b784100ade19

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 31 december 1939 lag tussen -0,5 °C en 3,0 °C en was gemiddeld 1,5 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 0,3 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
      • 28 maart » Einde Spaanse Burgeroorlog, generaal Francisco Franco verovert Madrid.
      • 14 april » Eerste editie van The Grapes of Wrath (De druiven der gramschap) door John Steinbeck.
      • 23 augustus » Molotov-Ribbentroppact tussen de nazi-Duitsland en de Sovjet-Unie wordt getekend.
      • 25 augustus » Polen en Groot-Brittannië tekenen een bijstandsverdrag.
      • 9 oktober » De eerste 22 joodse vluchtelingen komen aan in kamp Westerbork.
      • 9 november » Venlo-incident, Twee Engelse spionnen werden vanaf Nederlands grondgebied bij de grensovergang Venlo-Herongen ontvoerd naar nazi-Duitsland door een Duits overvalcommando. Hierdoor werd Nederland, toen nog neutraal, zijdelings betrokken bij de Tweede Wereldoorlog.
    • De temperatuur op 10 juli 1964 lag tussen 10,4 °C en 17,8 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 2,5 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 8,3 uur zonneschijn (50%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
      • 6 januari » Tweede ontmoeting tussen Paus Paulus VI en Patriarch Athenagoras I in het gebouw van het Grieks-orthodox Patriarchaat van Jeruzalem.
      • 28 maart » Radiopiraat Radio Caroline start uitzendingen.
      • 4 juni » Benoeming van de Nederlander Johannes Willebrands, secretaris van het Secretariaat voor de Eenheid onder de Christenen, tot titulair bisschop van Mauriana.
      • 1 juli » Herverkiezing van Heinrich Lübke tot bondspresident van West-Duitsland.
      • 6 juli » Malawi wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
      • 1 oktober » Nederland 2 gaat als tweede officiële Nederlandse televisiezender van start.
    • De temperatuur op 13 mei 2003 lag tussen 6,2 °C en 14,0 °C en was gemiddeld 9,9 °C. Er was 2,0 mm neerslag gedurende 2,0 uur. Er was 10,5 uur zonneschijn (67%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2003: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,2 miljoen inwoners.
      • 30 januari » In België keurt de Kamer de wet op het homohuwelijk goed.
      • 5 februari » De Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken, Colin Powell, presenteert in New York voor de VN Veiligheidsraad "bewijzen" dat Irak over massavernietigingswapens zou beschikken.
      • 17 april » Encycliek Ecclesia de Eucharistia van Paus Johannes Paulus II over de Eucharistie.
      • 12 oktober » De popgroep Duran Duran geeft haar eerste concert in 18 jaar.
      • 20 oktober » De Belgische Justine Henin lost haar landgenote Kim Clijsters na tien weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals; zij moet die positie echter al na één week weer afstaan aan diezelfde Clijsters.
      • 12 december » Het Inspraakorgaan Chinezen (IOC) wordt geïnstalleerd in Den Haag.
    • De temperatuur op 17 mei 2003 lag tussen 9,7 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 2,4 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Er was 3,1 uur zonneschijn (20%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2003: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,2 miljoen inwoners.
      • 7 februari » In de Colombiaanse hoofdstad Bogota kost een autobom in Club Nogal 36 levens. De aanslag wordt niet opgeëist.
      • 1 maart » Al Qaida-kopman Khalid Sheikh Mohammed wordt gearresteerd in Pakistan.
      • 20 maart » Bij een botsing tussen twee treinen in de Nederlandse stad Roermond overlijdt een machinist.
      • 21 mei » FC Porto wint de UEFA Cup. In de finale in Sevilla is de Portugese voetbalclub na verlenging met 3-2 te sterk voor Celtic.
      • 27 mei » Beëdiging van het kabinet-Balkenende II in Nederland.
      • 12 december » Staatssecretaris Medy van der Laan (Cultuur) en de Surinaamse minister van Onderwijs Walter Sandriman tekenen te Brussel een associatieovereenkomst waardoor Suriname deel gaat uitmaken van de Nederlandse Taalunie.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bindt

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bindt.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bindt.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bindt (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Bindt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Eddie Bindt, "Stamboom Bindt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bindt/I338.php : benaderd 24 december 2025), "Johan Pieter Bindt (1939-2003)".