Stamboom Theo Bijl » Nicolaas de Vos (1922-2014)

Persoonlijke gegevens Nicolaas de Vos 


Gezin van Nicolaas de Vos

Hij is getrouwd met Jacobje Waldus.

Zij zijn getrouwd op 4 december 1947 te Weststellingwerf, Friesland, Nederland, hij was toen 25 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Nicolaas de Vos?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Nicolaas de Vos

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Nicolaas de Vos

Gerrit de Vos
1897-????

Nicolaas de Vos
1922-2014

1947

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Weststellingwerf, Huwelijk Burgerlijke Stand, Aktenummer: 192.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 april 1922 lag tussen -3,8 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 4,3 °C. Er was 10,4 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 30 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski.
    • 29 juni » Bisschopswijding van Johannes Olav Smit, Nederlands apostolisch vicaris van Noorwegen, in de Sint Lebuïnuskerk in Deventer.
    • 27 september » De Griekse koning Constantijn I wordt voor de tweede keer gedwongen afstand te doen van zijn troon (abdiceren) en moet het land verlaten.
    • 22 oktober » Het Braziliaans voetbalelftal wint voor de tweede keer de Copa América door in de finale met 3-0 te winnen van titelhouder Paraguay.
    • 28 oktober » Mars op Rome. Begin van fascistisch bewind van Benito Mussolini in Italië, in 1924 uitmondend in zijn alleenheerschappij.
    • 31 oktober » Triomftocht van Italiaanse zwarthemden n.a.v. succesvolle coup, waarop Mussolini en zijn Fascistische Partij aan de macht komen.
  • De temperatuur op 4 december 1947 was gemiddeld 2,1 °C. Er was 2,1 mm neerslag gedurende 2,5 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Oprichting van de Portugese voetbalclub CD Cova Piedade.
    • 7 februari » Bij het dorp Qumran worden de Dode Zee-rollen gevonden. Ze bevatten onder meer fragmenten van bijna alle boeken van het Oude Testament.
    • 14 maart » Billy Crystal, Amerikaans acteur
    • 14 maart » José Happart, Belgisch politicus
    • 21 maart » Encycliek Fulgens Radiatur van Paus Pius XII over Sint Benedictus.
    • 18 augustus » Op een marinescheepswerf in Cádiz, Spanje, ontploft een munitieloods. 147 personen komen om het leven. Talloze huizen en gebouwen worden verwoest.
  • De temperatuur op 1 januari 2014 lag tussen 4,8 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 3,6 uur. Er was 2,8 uur zonneschijn (36%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2014: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Na zeven jaar worden de tijdelijke beperkingen aangaande het vrije verkeer van werknemers binnen de EU opgeheven voor Roemenen en Bulgaren.
    • 15 juli » Het Roemeense Openbaar Ministerie gaat in hoger beroep tegen de laatste vonnissen van de rechtbank in de zaak rond de schilderijenroof uit de Rotterdamse Kunsthal.
    • 17 juli » Oprichting van de Indiase voetbalclub Delhi Dynamos FC.
    • 12 augustus » Gerardo Martino wordt aangesteld als de nieuwe bondscoach van het Argentijns voetbalelftal. De 51-jarige trainer uit Rosario volgt Alejandro Sabella op, die vertrok na de tweede plaats bij het WK voetbal 2014 in Brazilië.
    • 30 augustus » Bij een busongeluk in Bolivia komen zeker negen mensen om het leven. De bus vliegt over de kop op de snelweg in de buurt van het dorp Challapata.
    • 28 december » Indonesia AirAsia-vlucht 8501, een Airbus A320 van de Indonesische luchtvaartmaatschappij Indonesia AirAsia met aan boord 155 passagiers en zeven bemanningsleden, verdwijnt van de radar boven de Javazee. Voor de kust van Borneo worden twee dagen later wrakstukken en vervolgens ook lichamen gevonden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Vos

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Vos.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Vos.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Vos (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Theo Bijl is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Theo Bijl, "Stamboom Theo Bijl", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bijl/I42979.php : benaderd 26 januari 2026), "Nicolaas de Vos (1922-2014)".