Stamboom Theo Bijl » Teunis van der Sluis (1898-????)

Persoonlijke gegevens Teunis van der Sluis 


Gezin van Teunis van der Sluis

Hij is getrouwd met Johanna Gijsberdina Bijl.

Zij zijn getrouwd op 24 oktober 1923 te Goudswaard, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 25 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Teunis van der Sluis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Teunis van der Sluis

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Teunis van der Sluis


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Zuid-Beijerland, Geboorte Burgerlijke Stand, Aktenummer: 40.
  2. Goudswaard, Huwelijk Burgerlijke Stand, Aktenummer: 12.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 juli 1898 lag rond de 17,2 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 74%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 mei » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Thun.
    • 7 juni » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub FC Petržalka 1898 als Pozsonyi Torna Egyesület.
    • 22 juni » Spaans-Amerikaanse Oorlog: Amerikaanse mariniers landen op Cuba.
    • 6 september » Koningin Wilhelmina wordt ingehuldigd in de Nieuwe Kerk te Amsterdam.
    • 10 september » Opening van het stadion Roker Park in de Engelse stad Sunderland.
    • 26 december » Ontdekking van radium, door Marie Curie.
  • De temperatuur op 24 oktober 1923 lag tussen 7,5 °C en 12,7 °C en was gemiddeld 9,9 °C. Er was 9,9 mm neerslag. Er was 2,2 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Verheffing van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië in de Sovjet-Unie tot Bisdom Vladivostok.
    • 10 maart » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Villarreal CF.
    • 13 mei » Zaligverklaring van Robertus Bellarminus (1542-1621), Italiaans theoloog en kardinaal.
    • 1 september » Tokio wordt getroffen door een zeer zware aardbeving met een kracht van 8,2 op de schaal van Richter. Er vallen meer dan 140.000 doden.
    • 6 november » Jacob Schick verkrijgt een octrooi op 's werelds eerste elektrische scheerapparaat.
    • 12 november » Adolf Hitler wordt gearresteerd wegens zijn mislukte poging om op 8 november de macht te grijpen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1890 » Arthur De Laender, Belgisch atleet († 1966)
  • 1891 » Maurice Blitz, Belgisch zwemmer en waterpoloër († 1975)
  • 1897 » Henryk Reyman, Pools voetballer († 1963)
  • 1902 » Karl Popper, Brits-Oostenrijks wetenschapsfilosoof († 1994)
  • 1904 » Ludvik Mrzel, Sloveens schrijver, dichter, theatercriticus en publicist († 1971)
  • 1904 » Pavel Tsjerenkov, Russisch natuurkundige en Nobelprijswinnaar († 1990)

Over de familienaam Van der Sluis


De publicatie Stamboom Theo Bijl is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Theo Bijl, "Stamboom Theo Bijl", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bijl/I3690.php : benaderd 15 januari 2026), "Teunis van der Sluis (1898-????)".