Stamboom Theo Bijl » Katharina van Veelen (1912-1953)

Persoonlijke gegevens Katharina van Veelen 


Gezin van Katharina van Veelen

Zij is getrouwd met Gerrit Rietveld.

Zij zijn getrouwd op 21 november 1933 te Pernis, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 21 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Katharina van Veelen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Katharina van Veelen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Katharina van Veelen

Katharina van Veelen
1912-1953

1933

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Pernis, Geboorte Burgerlijke Stand, Aktenummer: 63.
  2. Pernis, Huwelijk Burgerlijke Stand, Aktenummer: 26.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 juli 1912 lag tussen 10,8 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 16,4 °C. Er was 0,5 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 17 januari » De Brit Robert Falcon Scott bereikt de Zuidpool, meer dan een maand na zijn rivaal Roald Amundsen.
    • 12 maart » Oprichting van de Nederlandse Honkbalbond, de voorloper van de KNBSB.
    • 30 maart » Frankrijk vormt een protectoraat over Marokko.
    • 5 mei » Opening van Maksimirstadion in Zagreb.
    • 12 juni » Oprichting van de Hondurese voetbal- en honkbalclub Club Deportivo Olimpia in de hoofdstad Tegucigalpa.
    • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku verbetert in Hamburg het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.01,6. Het oude record (1.02,4) stond sinds 6 april van hetzelfde jaar op naam van de Duitser Kurt Bretting.
  • De temperatuur op 21 november 1933 lag tussen -1,5 °C en 9,2 °C en was gemiddeld 4,2 °C. Er was 6,3 uur zonneschijn (74%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Adolf Hitler wordt ingezworen als Kanselier van Duitsland.
    • 1 februari » Eerste toespraak van Hitler via de zenders van de Duitse omroep.
    • 27 maart » Uitvinding van polyethyleen door Reginald Gobson en Eric Fawcett.
    • 25 juni » Vrijgave van de Verklaring van Feiten door Jehova's getuigen in nazi-Duitsland.
    • 14 augustus » Emilio Comici en de gebroeders Dimai beklimmen als eerste de onmogelijk geachte noordwand van de Cima Grande (Drei Zinnen).
    • 5 december » Einde van de drooglegging in de Verenigde Staten.
  • De temperatuur op 10 maart 1953 lag tussen 0,9 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 4,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 3,9 uur zonneschijn (34%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1953: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,4 miljoen inwoners.
    • 3 februari » Portugese kolonisten richten op Sao Tomé een bloedbad aan onder de Afrikaanse bevolking.
    • 21 februari » Francis Crick en James Watson ontdekken de structuur van het DNA-molecuul.
    • 18 mei » De Amerikaanse Jacqueline Cochran vliegt als eerste vrouw sneller dan het geluid.
    • 29 mei » De Nieuw-Zeelander Edmund Hillary en de Nepalese Sherpa Tenzing Norgay bereiken als eerste mensen de top van de Mount Everest.
    • 19 augustus » De Iraanse regering onder leiding van premier Mohammed Mossadeq wordt in een door de CIA georganiseerde coup afgezet.
    • 9 november » Cambodja wordt onafhankelijk van Frankrijk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1910 » Mamadou Dia, Senegalees premier († 2009)
  • 1911 » Danny Oakes, Amerikaans autocoureur († 2007)
  • 1911 » Hume Cronyn, Canadees acteur († 2003)
  • 1914 » Gino Bartali, Italiaans wielrenner, winnaar Tour de France 1938 en 1948 († 2000)
  • 1914 » Jan Gerhard Toonder, Nederlands schrijver en dichter († 1992)
  • 1914 » Jo Cals, Nederlands politicus en premier († 1971)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Veelen


De publicatie Stamboom Theo Bijl is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Theo Bijl, "Stamboom Theo Bijl", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bijl/I23869.php : benaderd 14 maart 2026), "Katharina van Veelen (1912-1953)".