Stamboom Bezuijen » Hendrik (Henk) Berg (1902-1975)

Persoonlijke gegevens Hendrik (Henk) Berg 

  • Hij is geboren op 9 januari 1902 in Amsterdam.
  • Beroep: kantoorbediende, expediteur oa. Wyers tapijten. had ULO?.
  • Fysieke beschrijving: Bloedgroep O positief.
  • (Comment) : Het gezin woonde op de volgende adressen:Corn. Krusemanstraat 73 I te Amsterdam 16-05-1952 DeSchaaphstraat 5 hs te Amsterdam27-02-1961 Haarlemmermeerstraat 50 I te Amsterdam09-07-1970 Laan van Meerdervoort 496 te Den Haag.
  • (Comment) : 22-07-1971 Laan van Meerdervoort 944 te Den Haag, op kamers bij Mw. Vera Margaretha Wormstall-Lebbin (6-12-1896 Berlijn) Haar ovl man was parkdirecteur van tennispark Berg en Dal.
  • (Military Enlistment) rond 25 mei 1924 in Amsterdam: Ongeschikt 146 en 155. Oogen. lengte 1meter 687mm.
  • Hij is overleden op 20 juni 1975 in 's-Gravenhage, hij was toen 73 jaar oud.
  • Hij is gecremeerd op 25 juni 1975 in crematorium "Ockenburgh", Loosduinen.
  • Een kind van Hendrik Berg en Klaasje (Korneles) Gaastra

Gezin van Hendrik (Henk) Berg

(1) Hij is getrouwd met Cornelia Pieternella (Cor) van Burg.

Zij zijn getrouwd op 27 januari 1927 te Amsterdam, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Clara Elizabeth Berg  1927-1992 
  2. Hendrik (Henk) Berg  1929-1977 
  3. Jan Berg  1931-2006 
  4. (Niet openbaar)


(2) Hij is getrouwd met Elfriede Annette(Frieda) Lahze.

Zij zijn getrouwd op 27 februari 1961 te Amsterdam, hij was toen 59 jaar oud.

Het echtpaar is gescheiden 2 februari 1971 te Amsterdam.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik (Henk) Berg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik (Henk) Berg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik (Henk) Berg


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Hendrik (Henk) Berg



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 januari 1902 lag tussen 0,9 °C en 6,8 °C en was gemiddeld 3,6 °C. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 19 april » De pogrom van Chisinau.
      • 31 mei » Einde van de Tweede Boerenoorlog in Zuid-Afrika.
      • 1 juni » De grote staking van Twentse textielarbeiders verloopt. Op het hoogtepunt van de acties waren 45.000 textielarbeiders werkloos, hetzij door staking, hetzij door uitsluiting.
      • 23 juli » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SBV Excelsior.
      • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Montevideo Wanderers FC.
      • 2 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Social de Deportes Rangers.
    • De temperatuur op 27 februari 1961 lag tussen 5,4 °C en 12,7 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 10,4 mm neerslag gedurende 7,8 uur. Er was 0,7 uur zonneschijn (7%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
      • 20 februari » Oprichting van het Aartsbisdom Addis Abeba in Ethiopië.
      • 4 mei » Tijdens de Nationale Dodenherdenking wordt het Vrijheidscarillon op het Plein '40-'45 in Amsterdam ingeluid.
      • 16 juni » De Russische balletdanser Rudolf Noerejev vraagt in Parijs politiek asiel aan.
      • 30 oktober » De grootste ontploffing aller tijden. Genaamd de Tsar Bomba. De bom werd tot ontploffing gebracht om 11.32 uur Moskouse tijd.
      • 9 november » Ontdekking van The Beatles door Brian Epstein in de Cavern Club in Liverpool.
      • 8 december » Heroprichting van het Bisdom Antwerpen in België, dat eerder bestond van 1559 tot 1801. De naam van het Aartsbisdom Mechelen wordt gewijzigd in Mechelen-Brussel.
    • De temperatuur op 20 juni 1975 lag tussen 8,6 °C en 24,1 °C en was gemiddeld 17,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 10,3 uur zonneschijn (61%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
      • 28 februari » Ondertekening, te Lomé, van een overeenkomst (Lomé I) tussen de EEG en 46 landen in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan (ACS).
      • 16 april » De Rode Khmer verovert de Cambodjaanse hoofdstad Phnom Penh.
      • 12 juli » Sao Tomé en Principe wordt onafhankelijk van Portugal.
      • 20 juli » België - De haan wordt het embleem van de Franse Gemeenschap.
      • 30 oktober » Prins Juan Carlos wordt koning van Spanje nadat dictator Francisco Franco toegeeft dat hij te ziek is om te kunnen regeren.
      • 23 november » Begrafenis Francisco Franco (dictator Spanje).
    • De temperatuur op 25 juni 1975 lag tussen 9,1 °C en 16,8 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 2,7 uur zonneschijn (16%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
      • 30 maart » Tijdens de Vietnamoorlog veroveren Noord-Vietnamese troepen de zuidelijke stad Đà Nẵng.
      • 17 april » De Rode Khmer valt de Cambodjaanse hoofdstad Phnom Penh binnen. Pol Pot wordt premier van Cambodja.
      • 29 april » Amerikaanse troepen vluchten weg uit Saigon voor het Noord-Vietnamees leger. Feitelijk einde van de oorlog in Vietnam.
      • 5 juli » Kaapverdië wordt onafhankelijk van Portugal.
      • 12 augustus » De MV Norderney, het voormalige zendschip van Radio Veronica wordt de haven van Amsterdam binnengesleept en direct in beslag genomen.
      • 23 november » Begrafenis Francisco Franco (dictator Spanje).
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Berg

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Berg.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Berg.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Berg (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Bezuijen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Monique, "Stamboom Bezuijen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bezuijen/I393.php : benaderd 28 januari 2026), "Hendrik (Henk) Berg (1902-1975)".