Stamboom Bezuijen » Johannes (Joop) Wilhelmus Ludwig van Toorenburg (1930-2020)

Persoonlijke gegevens Johannes (Joop) Wilhelmus Ludwig van Toorenburg 

  • Ook bekend als Joop van Toorenburg.
  • Hij is geboren op 14 augustus 1930 in Amsterdam.
    Vinkenstraat 45 hs, met winkeltje
  • Beroep: lijnwerker ambachtsman 1e klas.
  • Fysieke beschrijving: GrayBlue.
  • Woonachtig:
  • (Anecdote) : hij heeft voor hij bij de gemeente ging werken verschillende werkgevers gehad oa.: suikerfabriek, amstelbrouwerij, schokbrekerfabriek, maar ook bij een schoenenfabriek. Daar heeft hij een paar groene laarsjes laten maken voor zijn aanstaande vrouw, hij had alles zelf uitgezocht, deze heeft hij met Sinterklaas 1952 gegeven. Zelf kreeg hij toen een overhemd..
  • Hij is overleden op 29 januari 2020, hij was toen 89 jaar oud.
  • Een kind van Johannes Leonardus van Toorenburg en Petronella Geertruida (Nel) van Hest

Gezin van Johannes (Joop) Wilhelmus Ludwig van Toorenburg

Hij is getrouwd met Jentje(Jenny) Bezuijen.

Zij zijn getrouwd op 2 mei 1953 te Amsterdam, hij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes (Joop) Wilhelmus Ludwig van Toorenburg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes (Joop) Wilhelmus Ludwig van Toorenburg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes (Joop) Wilhelmus Ludwig van Toorenburg


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 augustus 1930 lag tussen 11,0 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 20,3 mm neerslag gedurende 9,1 uur. Er was 2,9 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
      • 22 april » Het Verenigd Koninkrijk, Japan en de Verenigde Staten tekenen in Londen een verdrag waarin de onderzeebootoorlog en de bouw van marineschepen worden gereguleerd.
      • 29 juni » De Z. Robertus Bellarminus, SJ wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
      • 13 juli » Het eerste wereldkampioenschap voetbal begint in Uruguay. Lucien Laurent van Frankrijk scoort in de negentiende minuut van de openingswedstrijd tegen Mexico het allereerste WK-doelpunt.
      • 8 september » Richard Drew vindt het Scotch-kleefband uit.
      • 2 december » President Herbert Hoover vraagt het Amerikaanse Congres 150 miljoen dollar voor een programma van publieke werken, om banen te scheppen en de economie te stimuleren.
      • 22 december » De Federaasje fan Fryske Studinteferienings wordt opgericht.
    • De temperatuur op 2 mei 1953 lag tussen 8,2 °C en 20,1 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 11,1 uur zonneschijn (74%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1953: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,4 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Bij een mijnramp in Escouffiaux nabij Wasmes vallen zeventien doden.
      • 26 maart » Jonas Salk maakt het bestaan van zijn vaccin tegen polio wereldkundig.
      • 30 maart » Albert Einstein publiceerde voor de laatste keer een herziene unificatietheorie.
      • 25 april » James Watson en Francis Crick publiceren in Nature de structuur van het menselijk DNA.
      • 2 juni » Elizabeth II van het Verenigd Koninkrijk wordt gekroond tot koningin, de eerste kroning die op televisie wordt uitgezonden.
      • 29 juni » Oprichting van de rooms-katholieke Apostolische Prefectuur Koeweit .
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Toorenburg


    De publicatie Stamboom Bezuijen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Monique, "Stamboom Bezuijen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bezuijen/I203.php : benaderd 31 januari 2026), "Johannes (Joop) Wilhelmus Ludwig van Toorenburg (1930-2020)".