Stamboom Bezuijen » Frans - Franciscus Petrus Tjalling Vervenne (1943-2001)

Persoonlijke gegevens Frans - Franciscus Petrus Tjalling Vervenne 


Gezin van Frans - Franciscus Petrus Tjalling Vervenne

Hij had een relatie met (Niet openbaar).


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frans - Franciscus Petrus Tjalling Vervenne?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Frans - Franciscus Petrus Tjalling Vervenne

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Frans - Franciscus Petrus Tjalling Vervenne


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 juli 1943 lag tussen 6,3 °C en 18,1 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 1,7 uur. Er was 6,2 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 31 maart » Bombardement op het westen van Rotterdam, 326 doden en vierhonderd gewonden.
      • 17 mei » Tweede Wereldoorlog: 617 squadron van de Royal Air Force breekt met Operatie Chastise twee dammen in het Duitse Ruhrgebied.
      • 17 juli » De geallieerde bombardementen op Amsterdam-Noord. Ze waren gericht op de Fokker vliegtuigfabrieken in Amsterdam-Noord. Geen enkele bom raakte de fabriek, wel de huizen in de omgeving.
      • 11 november » In Oyonnax houdt het Franse verzet een herdenkingsdefilé als verzetsdaad.
      • 4 december » Het Joegoslavische Verzet vormt een voorlopige regering.
      • 13 december » De geallieerden bombarderen Schiphol in zijn geheel plat, waardoor de luchthaven voor de rest van de oorlog wordt uitgeschakeld
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Vervenne

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vervenne.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vervenne.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vervenne (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Bezuijen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Monique, "Stamboom Bezuijen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bezuijen/I1955.php : benaderd 23 februari 2026), "Frans - Franciscus Petrus Tjalling Vervenne (1943-2001)".