Stamboom Bezuijen » Gerardus Albertus Gomes (1863-1932)

Persoonlijke gegevens Gerardus Albertus Gomes 

  • Hij is geboren op 2 juli 1863 in Den Helder.
    voormiddag ten tien ure
  • Beroep: matroos bij de Marine (1887-1889); beambte bij de spoorwegen in Den Haag (1891, 1893).
  • (Comment) : In 1900 woont hij te Middelburg (Bron: Bevolkingsregister Middelburg, 1900-1937; Archief: Zeeuws Archief: Bevolkingsregisters inventarisnummer Microfiches [2 november 2001]; Bevolkingsregisters; Deel: 2, Blad: 50, microfiche: 8 en Deel: 13, Blad: 118, Microfiche: 91)..
  • Hij is overleden op 2 september 1932 in 's Gravenhage, hij was toen 69 jaar oud.
  • Een kind van Albert Gomes en Neeltje Kuijper

Gezin van Gerardus Albertus Gomes

Hij is getrouwd met Antje Jans Dienaar.

Zij zijn getrouwd op 1 december 1887 te Den Helder, hij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Neeltje Gomes  1888-1893
  2. Trijntje Gomes  1889-1893

Het echtpaar is gescheiden maart 1908 te Alkmaar.

Noord-Hollands Archief - BS Huwelijk Haarlem, 1 december 1887, aktenummer 160 daar echtscheiding 15-10-1908

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerardus Albertus Gomes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerardus Albertus Gomes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerardus Albertus Gomes

Albert Gomes
1834-1876

Gerardus Albertus Gomes
1863-1932

1887
Neeltje Gomes
1888-1893

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 juli 1863 lag rond de 14,3 °C. De winddruk was 6.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 78%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 10 februari » Alanson Crane verkrijgt patent op de brandblusser.
      • 21 april » Stichting van het Bahá'í-geloof (dag van Ridván).
      • 15 juli » Aanslag op aartsbisschop Joannes Zwijsen van Utrecht in zijn huis te Haaren. De bisschop heeft schotwonden in zijn rechterarm en -zijde maar overleeft de aanslag. De zaak is nooit opgehelderd.
      • 3 oktober » President van de Verenigde Staten Abraham Lincoln maakt van Thanksgiving Day een nationale feestdag.
      • 4 november » Première van de opera Les Troyens à Carthage van Hector Berlioz in Parijs.
      • 8 december » Brand in de Iglesia de la Compañia de Jesus in Santiago, Chile. Dodelijkste gebouwbrand in de moderne geschiedenis. Tussen 2000 en 3000 doden.
    • De temperatuur op 1 december 1887 lag rond de 7,2 °C. De winddruk was 16 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 28 januari » In een sneeuwstorm in Montana worden de grootste sneeuwvlokken ooit gemeten (38 bij 20 centimeter).
      • 22 maart » De eerste editie van de Colombiaanse krant El Espectador verschijnt.
      • 12 juli » Oprichting van Odense Cricketklub, waar twee jaar later de Deense voetbalclub Odense BK uit voortkomt.
      • 26 juli » Het eerste Esperantoboek komt uit. De verwachting is dat binnen 100 jaar de hele wereld deze taal spreekt.
      • 3 december » Oscar Carré opent aan de Weesperzijde te Amsterdam zijn Circustheater.
      • 4 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Örgryte IS.
    • De temperatuur op 2 september 1932 lag tussen 13,8 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 17,0 °C. Er was 5,9 mm neerslag gedurende 4,4 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
      • 13 maart » Nederland speelt zijn eerste officiële rugbyinterland. In Amsterdam wordt met 6-6 gelijkgespeeld tegen België.
      • 10 mei » Het Wilhelmus wordt het Nederlandse volkslied.
      • 28 juni » In België wordt de eerste taalwet in stemming gebracht.
      • 18 juli » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Padang in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
      • 16 oktober » Opening van het Stade Armand Cesari in de Franse stad Bastia.
      • 25 december » Als eerste in de geschiedenis speelt de BBC een magnetische geluidsopname af in een radio-uitzending.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Gomes

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Gomes.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Gomes.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Gomes (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Bezuijen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Monique, "Stamboom Bezuijen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bezuijen/I1626.php : benaderd 4 maart 2026), "Gerardus Albertus Gomes (1863-1932)".