Stamboom Bezuijen » Albertus de Bunje

Persoonlijke gegevens Albertus de Bunje 


    Gezin van Albertus de Bunje

    Hij is getrouwd met Geertje Spandauw.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Maartje de Bunje  1870-1925 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albertus de Bunje?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Albertus de Bunje

    Albertus de Bunje



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam De Bunje

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Bunje.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Bunje.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Bunje (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Bezuijen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Monique, "Stamboom Bezuijen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bezuijen/I1602.php : benaderd 30 januari 2026), "Albertus de Bunje".