Stamboom Beemer » Wilhelmina Helena Zieltjens (1914-1990)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina Helena Zieltjens 


Gezin van Wilhelmina Helena Zieltjens

Zij is getrouwd met Johannes Hendricus Winthorst.

Zij zijn getrouwd op 5 oktober 1938 te Hilversum, Noord-Holland, NL, zij was toen 24 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina Helena Zieltjens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina Helena Zieltjens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Helena Zieltjens

Jan Kok
1859-????
Helena Kok
1886-1945

Wilhelmina Helena Zieltjens
1914-1990

1938

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 juni 1914 lag tussen 5,5 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 11,0 °C. Er was 6,1 mm neerslag. Er was 2,8 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 20 maart » In New Haven, een stad in de Amerikaanse staat Connecticut, vindt het eerste wereldkampioenschap kunstschaatsen plaats.
    • 7 juni » De Ancona vaart als eerste schip door de sluizen van het Panamakanaal.
    • 8 september » Benoeming van Petrus Hopmans tot bisschop van Breda in Nederland.
    • 10 oktober » Onder druk van Duitse bombardementen, werd de officiële overgave van Antwerpen ondertekend door de Antwerpse burgemeester, Jan De Vos.
    • 31 oktober » Het Duitse 16e Beierse reserve infanterieregiment, waarbij Adolf Hitler, verovert Geluveld in de Eerste Slag om Ieper
    • 22 november » Brand van de Lakenhallen in Ieper.
  • De temperatuur op 5 oktober 1938 lag tussen 7,9 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 10,0 °C. Er was 18,3 mm neerslag gedurende 9,8 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 3 maart » In Saoedi-Arabië wordt olie in de grond gevonden.
    • 12 juni » Opening van het gerenoveerde Stade Chaban-Delmas in de Franse stad Bordeaux.
    • 13 juli » Op de Veluwe wordt het Kröller-Müller Museum geopend.
    • 10 augustus » In de Colombiaanse stad Bogotá wordt het Estadio El Campín officieel in gebruik genomen met de interlandwedstrijd tussen Colombia en Ecuador.
    • 13 december » Honderd gedeporteerde gevangenen uit Sachsenhausen bouwen het concentratiekamp Neuengamme bij Hamburg.
    • 17 december » Het pas twee jaar oude Centraal Station van Utrecht brandt grotendeels uit.
  • De temperatuur op 23 februari 1990 lag tussen 2,8 °C en 15,7 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 9,0 uur zonneschijn (86%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
    • 13 mei » Het bekerduel tussen de Joegoslavische voetbalclubs Dinamo Zagreb en Rode Ster Belgrado eindigt in een complete veldslag als supporters van beide teams elkaar massaal te lijf gaan.
    • 10 juni » Op een begraafplaats in Oost-Jeruzalem schenden vandalen een zeventigtal joodse graven.
    • 2 augustus » Irak bezet Koeweit.
    • 15 augustus » Irans voorwaarden voor een vredesverdrag dat een eind moet maken aan de oorlog tussen Iran en Irak worden door Saddam Hoessein geaccepteerd.
    • 24 november » GroenLinks wordt opgericht.
    • 29 december » In Argentinië stelt president Carlos Menem de militaire juntaleiders van de periode 1976-83, de ex-generaals Jorge Videla en Roberto Viola, weer op vrije voeten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Zieltjens


De publicatie Stamboom Beemer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J.G. Beemer , "Stamboom Beemer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beemer/I97971.php : benaderd 27 februari 2026), "Wilhelmina Helena Zieltjens (1914-1990)".