Stamboom Beemer » Johannes Josephus van de Vrande (1844-????)

Persoonlijke gegevens Johannes Josephus van de Vrande 


Gezin van Johannes Josephus van de Vrande

(1) Hij is getrouwd met Elisabeth Bonsel.

Zij zijn getrouwd op 17 maart 1869 te Amersfoort, Utrecht, Nl, hij was toen 25 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):



(2) Hij is getrouwd met Johanna Maria Klijn.

Zij zijn getrouwd op 27 februari 1889 te Dordrecht, Zuid-Holland, NL, hij was toen 45 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Josephus van de Vrande?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Josephus van de Vrande

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. 481/801/9
  2. Akte 34

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 februari 1889 lag rond de -1,3 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 8 januari » Herman Hollerith krijgt octrooi op de tabelleermachine.
    • 6 oktober » Opening van het cabaret de Moulin Rouge in Parijs.
    • 8 november » Montana wordt een staat van de Verenigde Staten.
    • 11 november » Washington wordt een staat van de Verenigde Staten.
    • 7 december » John Boyd Dunlop krijgt een octrooi op de luchtband.
    • 8 december » Op initiatief van Pim Mulier wordt de Nederlandse Atletiek en Voetbalbond, de voorloper van de KNVB, opgericht.

Over de familienaam Van de Vrande


De publicatie Stamboom Beemer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J.G. Beemer , "Stamboom Beemer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beemer/I90630.php : benaderd 15 januari 2026), "Johannes Josephus van de Vrande (1844-????)".