Stamboom Beemer » Elisabeth Maria Ponsioen (1883-????)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Maria Ponsioen 


Gezin van Elisabeth Maria Ponsioen

Zij is getrouwd met Bonifatius Bernardus Fredericus de Hosson.

Zij zijn getrouwd op 18 oktober 1911 te Culemborg, Gelderland, NL, zij was toen 28 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Maria Ponsioen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth Maria Ponsioen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Maria Ponsioen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 oktober 1911 lag tussen 1,3 °C en 15,7 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 8,3 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Een man hakt met een schoenmakersmes in op het schilderij De Nachtwacht.
    • 13 februari » Oprichting van de Kroatische voetbalclub HNK Hajduk Split.
    • 22 mei » In de Duitse havenstad Kiel loopt de Kaiser van stapel, het eerste turbine-lijnschip ter wereld.
    • 16 juni » Oprichting van het technologiebedrijf IBM.
    • 1 september » Anthony Fokker maakt voor het eerst een vlucht boven Haarlem met zijn eendekker Spin III.
    • 12 december » Hoofdstad van India wordt New Delhi, dat was voordien Calcutta .

Over de familienaam Ponsioen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ponsioen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ponsioen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ponsioen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Beemer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J.G. Beemer , "Stamboom Beemer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beemer/I64600.php : benaderd 14 januari 2026), "Elisabeth Maria Ponsioen (1883-????)".