Stamboom Beemer » Willem Stevensen van de Kleut

Persoonlijke gegevens Willem Stevensen van de Kleut 


    Gezin van Willem Stevensen van de Kleut

    Hij is getrouwd met Jannetje Teunissen van der Horst.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Aartje van de Kleut  1827-1892 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Stevensen van de Kleut?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Willem Stevensen van de Kleut

    Willem Stevensen van de Kleut



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van de Kleut


    De publicatie Stamboom Beemer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J.G. Beemer , "Stamboom Beemer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beemer/I43068.php : benaderd 16 januari 2026), "Willem Stevensen van de Kleut".