Stamboom Beemer » Rudolf Martinus Klemann (1946-1995)

Persoonlijke gegevens Rudolf Martinus Klemann 


Gezin van Rudolf Martinus Klemann

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 11 november 1969, hij was toen 23 jaar oud.

Kerkelijk huwelijk op 28-02-1970

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Rudolf Martinus Klemann?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Rudolf Martinus Klemann

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Rudolf Martinus Klemann


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 juni 1946 lag tussen 7,4 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was 10,5 mm neerslag gedurende 3,7 uur. Er was 4,7 uur zonneschijn (29%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 1 januari » In de Verenigde Staten wordt de eerste elektronische computer (de ENIAC) vervaardigd.
    • 16 maart » De IJzertoren wordt bij een dynamiet-aanslag verwoest.
    • 28 juni » De Grondwetgevende Vergadering van Italië kiest Enrico De Nicola tot voorlopig staatshoofd.
    • 5 juli » De bikini wordt geïntroduceerd.
    • 1 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub UC Sampdoria.
    • 11 september » In Nederland wordt de Operatie Black Tulip gestart.
  • De temperatuur op 11 november 1969 lag tussen 9,4 °C en 14,0 °C en was gemiddeld 11,7 °C. Er was 2,4 mm neerslag gedurende 3,7 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1969: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,8 miljoen inwoners.
    • 13 april » Wielrenner Walter Godefroot wint Parijs-Roubaix.
    • 21 mei » Het Cypriotisch voetbalelftal lijdt de grootste nederlaag uit de geschiedenis. De ploeg verliest in Essen met 12-0 van West-Duitsland.
    • 23 mei » De Nederlandse hitlijst Hilversum 3 Top 30 begint.
    • 5 oktober » De eerste aflevering van Monty Python's Flying Circus uitgezonden door de BBC.
    • 15 oktober » Honderdduizenden mensen nemen deel aan anti-oorlogsdemonstraties tegen de Vietnamoorlog die overal in de Verenigde Staten zijn georganiseerd.
    • 4 december » Black Panther Fred Hampton wordt in zijn slaap gedood tijdens een inval door de politie van Chicago.
  • De temperatuur op 19 mei 1995 lag tussen 0,1 °C en 14,4 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was 11,4 mm neerslag gedurende 2,0 uur. Er was 9,3 uur zonneschijn (59%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1995: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,4 miljoen inwoners.
    • 11 mei » Russische eenheden voeren zware bombardementen uit op stellingen van de Tsjetsjeense rebellen in het zuiden van het land.
    • 21 mei » De hockeysters van Kampong prolongeren de landstitel in de Nederlandse hoofdklasse door HGC met 2-0 te verslaan in het tweede duel uit de finale van de play-offs.
    • 22 mei » Shell probeert voor de kust van Schotland het olieplatform Brent Spar te ontruimen. Leden van de milieu-organisatie Greenpeace houden het platform al enige tijd bezet.
    • 23 mei » Premier Alain Juppé van Frankrijk kondigt tijdens zijn eerste toespraak tot het parlement aan dat het minimumloon (ongeveer 1600 gulden) per 1 juli "aanzienlijk" zal worden verhoogd.
    • 5 juni » IBM doet een vijandig bod van 3,3 miljard dollar (5,2 miljard gulden) op softwarefabrikant Lotus. Het is de grootste overnamepoging tot dusver in de software-industrie.
    • 8 oktober » Paus Johannes Paulus II brengt de laatste dag van zijn bezoek door in Baltimore, de oudste bisschopszetel (1789) van de Verenigde Staten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Klemann

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Klemann.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Klemann.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Klemann (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Beemer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J.G. Beemer , "Stamboom Beemer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beemer/I43008.php : benaderd 19 januari 2026), "Rudolf Martinus Klemann (1946-1995)".