Stamboom Beemer » Jannetje van Hoeflaken (1819-1878)

Persoonlijke gegevens Jannetje van Hoeflaken 


Gezin van Jannetje van Hoeflaken

Zij is getrouwd met Gerardus Winters.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Christina Winters  1840-1863
  2. Hendrik Winters  1841-1870 
  3. Alijda Winters  1844-1905 
  4. Cornelia Winters  1851-1895
  5. Gradus Winters  1856-1857
  6. Gradus Winters  1858-1913 
  7. Nn Winters  1861

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannetje van Hoeflaken?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jannetje van Hoeflaken

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jannetje van Hoeflaken

Jannetje van Hoeflaken
1819-1878


Nn Winters
1861-1861

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. 481/1220/6

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 april 1878 lag rond de 14,2 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 47%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Griekenland verklaart de oorlog aan Turkije.
    • 19 februari » Thomas Edison verkrijgt een octrooi op de fonograaf.
    • 3 maart » Kroning van Paus Leo XIII in Rome.
    • 4 mei » De fonograaf wordt voor het eerst gedemonstreerd.
    • 2 juli » Eerste Varsity (roeien).
    • 13 juli » Het Congres van Berlijn maakt Servië onafhankelijk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Hoeflaken


De publicatie Stamboom Beemer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J.G. Beemer , "Stamboom Beemer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beemer/I35116.php : benaderd 15 januari 2026), "Jannetje van Hoeflaken (1819-1878)".