Stamboom Beemer » Jacobus Hendrikcus Helsloot (1890-????)

Persoonlijke gegevens Jacobus Hendrikcus Helsloot 


Gezin van Jacobus Hendrikcus Helsloot

Hij is getrouwd met Wilhelmina Helena Lucassen.

Zij zijn getrouwd op 26 augustus 1915 te Watergraafsmeer, hij was toen 25 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacobus Hendrikcus Helsloot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacobus Hendrikcus Helsloot

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacobus Hendrikcus Helsloot


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Nha 45/h 04-11-1857

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 augustus 1915 lag tussen 8,3 °C en 22,2 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 10,8 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 17 januari » In Amsterdam wordt het Antoni van Leeuwenhoek Ziekenhuis gesticht, ten behoeve van kankerpatiënten.
    • 31 januari » Duitsland zet tijdens de Eerste Wereldoorlog voor het eerst gifgas in, in Polen tegen de Russen.
    • 20 februari » (VS) - Onder het motto Panama-Pacific wordt in San Francisco de 20e wereldtentoonstelling geopend.
    • 14 maart » Sewraam Rambaran Mishre, Surinaams politicus († 1964)
    • 14 april » De Duitsers torpederen het Nederlandse stoomschip Katwijk.
    • 17 april » Op 17 april 1915 werden zware mijnladingen onder de Duitse stellingen op Hill 60 tot ontploffing gebracht, het begin van de Tweede Slag om Ieper

Over de familienaam Helsloot

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Helsloot.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Helsloot.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Helsloot (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Beemer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J.G. Beemer , "Stamboom Beemer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beemer/I33466.php : benaderd 17 januari 2026), "Jacobus Hendrikcus Helsloot (1890-????)".