De temperatuur op 17 september 1904 lag tussen 5,2 °C en 18,7 °C en was gemiddeld 12,5 °C. Er was 11,2 uur zonneschijn (89%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
23 januari » De Noorse plaats Ålesund wordt verwoest door een brand.
8 februari » Japan valt Rusland aan; begin van de Russisch-Japanse Oorlog.
12 februari » In Amsterdam wordt de eerste tentoonstelling van de Rijwiel- en Automobielindustrie (RAI) geopend.
17 februari » Première van de opera Madama Butterfly van Giacomo Puccini in het Teatro alla Scala in Milaan.
26 april » De Bell Telephone Company vestigt zich in Antwerpen.
15 november » Gillette verwerft patent op het veiligheidsscheermes
Dag van overlijden 22 augustus 1994
De temperatuur op 22 augustus 1994 lag tussen 12,8 °C en 23,3 °C en was gemiddeld 18,5 °C. Er was 3,9 uur zonneschijn (27%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
1 mei » Formule 1 coureur Ayrton Senna verongelukt tijdens de Grand Prix van San Marino op het circuit van Imola.
14 juni » De Tutsirebellen van het RPF en de Rwandese interim-regering die geheel uit Hutu's bestaat, komen in Tunis een staakt-het-vuren overeen.
26 juli » De Italiaanse justitie vaardigt een arrestatiebevel uit tegen Paolo Berlusconi, een broer van de Italiaanse premier Silvio Berlusconi, op verdenking van betrokkenheid bij de betaling van steekpenningen.
8 november » De Franse politie pakt meer dan zeventig mensen op bij een actie tegen vermeende aanhangers van de Groupe Islamique Armé (GIA), de gewelddadigste groep moslim-extremisten die in Algerije vecht voor een islamitisch regime.
16 november » De West-Duitse spion Rainer Rupp, die als medewerker op het NAVO-hoofdkwartier in Brussel jarenlang vertrouwelijke documenten heeft doorgespeeld aan Oost-Duitsland, krijgt twaalf jaar gevangenisstraf.
14 december » Het Internationale Rode Kruis (ICRC) roept de internationale gemeenschap op om een vredesplan op te stellen voor Rwanda.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J.G. Beemer , "Stamboom Beemer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beemer/I16748.php : benaderd 25 januari 2026), "Gerard Johannes van Croonenburg (1904-1994)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.