Stamboom Beemer » Jacobus Wouter Busbroek (1894-????)

Persoonlijke gegevens Jacobus Wouter Busbroek 


Gezin van Jacobus Wouter Busbroek

Waarschuwing Let op: Echtgenote (Pieternella Clasina Kaspers) is ook zijn nicht.

Hij is getrouwd met Pieternella Clasina Kaspers.

Zij zijn getrouwd op 8 augustus 1917 te Utrecht, Utrecht, NL, hij was toen 23 jaar oud.Bron 1

  • Het echtpaar heeft gemeenschappelijke voorouders.
  • Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacobus Wouter Busbroek?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


    Tijdbalk Jacobus Wouter Busbroek

      Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
    Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacobus Wouter Busbroek


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. HuA 463/268-01/642

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 augustus 1917 lag tussen 11,6 °C en 22,0 °C en was gemiddeld 17,4 °C. Er was 0,9 mm neerslag. Er was 4,3 uur zonneschijn (28%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 2 maart » Gedwongen aftreden van tsaar Nicolaas II van Rusland.
    • 22 maart » De Verenigde Staten erkennen als eerste de voorlopige Russische regering na de val van de tsaar.
    • 30 april » Bij een vergissingsbombardement op Zierikzee komen drie personen om het leven. Een Brits vliegtuig had verkeerd genavigeerd en was in de veronderstelling boven België te vliegen.
    • 7 november » Begin van de Oktoberrevolutie: Lenin, de aanvoerder van de bolsjewieken, leidt de communisten in een vrijwel bloedeloze staatsgreep tegen de Voorlopige Regering. (In Rusland gold toentertijd de juliaanse kalender en volgens die kalender was het toen 25 oktober.)
    • 6 december » Finland en Litouwen verklaren zich onafhankelijk van Rusland.
    • 20 december » Oprichting van de Tsjeka, een Russische geheime dienst.

Over de familienaam Busbroek

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Busbroek.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Busbroek.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Busbroek (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Beemer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J.G. Beemer , "Stamboom Beemer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beemer/I108940.php : benaderd 16 januari 2026), "Jacobus Wouter Busbroek (1894-????)".