Stamboom van Beekum » Elisabeth de Rode Van Heeckeren (± 1380-± 1452)

Persoonlijke gegevens Elisabeth de Rode Van Heeckeren 

  • Zij is geboren rond 1380.
  • Zij is overleden rond 1452.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 juli 1999.

Gezin van Elisabeth de Rode Van Heeckeren

Zij is getrouwd met Otto van Bylandt.

Zij zijn getrouwd rond 1401.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth de Rode Van Heeckeren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Over de familienaam De Rode Van Heeckeren


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Richard van Beekum, "Stamboom van Beekum", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beekum/I9782.php : benaderd 9 augustus 2025), "Elisabeth de Rode Van Heeckeren (± 1380-± 1452)".