Stamboom van Beekum » Agnes van Cuijk (± 1350-± 1400)

Persoonlijke gegevens Agnes van Cuijk 

  • Zij is geboren rond 1350.
  • Zij is overleden rond 1400.
  • De biologische ouders zijn Willem van Cuijk en N.N. van Boxtel?
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 mei 1996.

Gezin van Agnes van Cuijk

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Agnes van Cuijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Agnes van Cuijk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Agnes van Cuijk

Willem van Cuijk
± 1300-± 1360
Willem van Cuijk
± 1325-± 1372
N.N. van Boxtel?
± 1325-± 1375

Agnes van Cuijk
± 1350-± 1400


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Agnes van Cuijk



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Cuijk


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Richard van Beekum, "Stamboom van Beekum", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beekum/I7312.php : benaderd 30 januari 2026), "Agnes van Cuijk (± 1350-± 1400)".