Stamboom van Beekum » Eliza Dirksz. van den Ende

Persoonlijke gegevens Eliza Dirksz. van den Ende 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 oktober 2023.

Gezin van Eliza Dirksz. van den Ende

Hij is getrouwd met Geertje Patijn.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Thomas van den Ende  1803-1865 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Eliza Dirksz. van den Ende?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Eliza Dirksz. van den Ende

Eliza Dirksz. van den Ende



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van den Ende


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Richard van Beekum, "Stamboom van Beekum", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beekum/I44901.php : benaderd 4 maart 2026), "Eliza Dirksz. van den Ende".