Stamboom van Beekum » Gerrit Vissers (1767-????)

Persoonlijke gegevens Gerrit Vissers 


Gezin van Gerrit Vissers

Hij is getrouwd met Margrietha van Bekkum.

Toestemming voor het huwelijk is 14 april 1795 verkregen te Rossum.

Zij zijn getrouwd op 10 mei 1795 te Heerewaarden, hij was toen 27 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit Vissers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Vissers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vissers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vissers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vissers (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Richard van Beekum, "Stamboom van Beekum", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beekum/I41992.php : benaderd 2 februari 2026), "Gerrit Vissers (1767-????)".