De temperatuur op 15 juli 1924 lag tussen 8,1 °C en 24,6 °C en was gemiddeld 17,9 °C. Er was 13,1 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
3 februari » Canada verslaat de Verenigde Staten met 6-1 in de finale van het Olympisch ijshockeytoernooi in Chamonix-Mont-Blanc, en prolongeert daarmee tevens de wereldtitel.
8 februari » In Carson City in de Amerikaanse staat Nevada wordt voor het eerst een doodvonnis voltrokken met behulp van een gaskamer.
14 maart » Paul Huf, Nederlands fotograaf († 2002)
20 april » Turkije krijgt onder leiding van Mustafa Kemal Atatürk een nieuwe grondwet.
12 oktober » In de Zwitserse stad Aarau wordt Stadion Brügglifeld officieel in gebruik genomen.
12 oktober » Oprichting van de Colombiaanse voetbalbond, de Federación Colombiana de Fútbol.
Trouwdag 1 juni 1950
De temperatuur op 1 juni 1950 lag tussen 6,8 °C en 20,6 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 12,1 uur zonneschijn (74%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
8 januari » In zijn verblijf aan de Franse Rivièra ontvangt Koning Leopold III van België de minister van Buitenlandse Zaken (Paul van Zeeland) en baron van der Straeten-Waillet om te praten over een mogelijke terugkeer.
12 maart » Encycliek Anni Sacri van Paus Pius XII over de bestrijding van atheïstische propaganda.
19 april » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Unión Magdalena.
15 juni » Opening Tentoonstelling Rotterdam Ahoy.
25 juni » Noord-Korea valt Zuid-Korea binnen, dit is het begin van de Koreaanse Oorlog.
4 juli » Eerste uitzending van Radio Free Europe in München.
Dag van overlijden 28 december 2017
De temperatuur op 28 december 2017 lag tussen 2,4 °C en 5,3 °C en was gemiddeld 3,9 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 4,4 uur zonneschijn (57%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
1 januari » António Guterres wordt secretaris-generaal van de Verenigde Naties, hij volgt Ban Ki-moon op.
22 juni » Zeker 34 mensen komen om het leven door een zelfmoordaanslag met een auto in Lashkar Gah, de hoofdstad van de Afghaanse provincie Helmand.
23 juli » Dylan Groenewegen wint de laatste etappe naar Parijs en Chris Froome wint de Ronde van Frankrijk. Het is de vierde eindoverwinning voor de Britse wielrenner.
14 augustus » Bij een aanval door gewapende mannen op een restaurant in Ouagadougou, de hoofdstad van Burkina Faso, komen ten minste achttien mensen om het leven.
20 september » Zaterdaghoofdklasser AVV Swift uit Amsterdam zorgt voor een verrassing in de eerste ronde van de strijd om de KNVB-beker door titelhouder Vitesse na strafschoppen uit te schakelen.
30 september » De Nederlandse volleybalsters bereiken de EK-finale, ditmaal door in Bakoe gastland Azerbeidzjan in vijf sets te verslaan: 3-2 (20-25, 25-19, 25-19, 25-27, 15-12).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Richard van Beekum, "Stamboom van Beekum", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beekum/I35718.php : benaderd 6 februari 2026), "Cornelius John van Beekum (1924-2017)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.