Stamboom van Beekum » Jenneke van Beckem (± 1691-????)

Persoonlijke gegevens Jenneke van Beckem 


Gezin van Jenneke van Beckem

(1) Zij is getrouwd met Jacob Janssen.

Zij zijn getrouwd voor 1713.


(2) Zij is getrouwd met Wouter Cornelisse van Grootveld.

Zij zijn getrouwd op 17 april 1713.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jenneke van Beckem?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jenneke van Beckem

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jenneke van Beckem


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Beckem


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Richard van Beekum, "Stamboom van Beekum", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beekum/I34775.php : benaderd 23 januari 2026), "Jenneke van Beckem (± 1691-????)".