Stamboom van Beekum » Jan van Aarschot Van Schoonhoven (± 1400-1463)

Persoonlijke gegevens Jan van Aarschot Van Schoonhoven 


Gezin van Jan van Aarschot Van Schoonhoven

Waarschuwing Let op: Echtgenote (Johanna van Diest) is ook zijn nicht.

Hij is getrouwd met Johanna van Diest.

Zij zijn getrouwd rond 1420.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan van Aarschot Van Schoonhoven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan van Aarschot Van Schoonhoven

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan van Aarschot Van Schoonhoven

Gerard van Diest
± 1340-????
Johanna Brant
± 1360-????

Jan van Aarschot Van Schoonhoven
± 1400-1463

± 1420

Johanna van Diest
± 1400-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Jan van Aarschot Van Schoonhoven



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Graaf Filips I de Goede (Beiers Huis) was van 1433 tot 1467 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1463: Bron: Wikipedia
    • 13 juni » In 's-Hertogenbosch woedt een grote stadsbrand.
    • 12 oktober » De Vrede van Zeilsheim maakt een einde aan de Mainzer Stichtoorlog tussen Diether van Isenburg en Adolf II van Nassau-Wiesbaden-Idstein.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Aarschot Van Schoonhoven


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Richard van Beekum, "Stamboom van Beekum", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beekum/I34305.php : benaderd 25 januari 2026), "Jan van Aarschot Van Schoonhoven (± 1400-1463)".