Stamboom van Beekum » Alida Hoen van Hoensbroeck (± 1450-????)

Persoonlijke gegevens Alida Hoen van Hoensbroeck 

  • Zij is geboren rond 1450.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 8 december 2002.

Gezin van Alida Hoen van Hoensbroeck

Zij is getrouwd met Herman van Eijnatten.

Zij zijn getrouwd rond 1485.


Kind(eren):

  1. Johannes van Eijnatten  ± 1485-1549 
  2. Herman van Eijnatten  ± 1490-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alida Hoen van Hoensbroeck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Alida Hoen van Hoensbroeck

Alida Hoen van Hoensbroeck
± 1450-????

± 1485

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Hoensbroeck


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Richard van Beekum, "Stamboom van Beekum", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beekum/I34255.php : benaderd 23 januari 2026), "Alida Hoen van Hoensbroeck (± 1450-????)".