Stamboom van Beekum » N.N. van Wickrath? (± 1090-????)

Persoonlijke gegevens N.N. van Wickrath? 

  • Zij is geboren rond 1090.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 mei 2002.

Gezin van N.N. van Wickrath?

Zij is getrouwd met Gerard van Hochstaden.

Zij zijn getrouwd rond 1120.


Kind(eren):

  1. Adelheid van Hochstaden  ± 1120-± 1170 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot N.N. van Wickrath??
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van N.N. van Wickrath?

N.N. van Wickrath?
± 1090-????

± 1120

Gerard van Hochstaden
± 1080-± 1149


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Wickrath?


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Richard van Beekum, "Stamboom van Beekum", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beekum/I34023.php : benaderd 4 februari 2026), "N.N. van Wickrath? (± 1090-????)".