Stamboom van Beekum » Simon van Zweibrucken Bitsch (± 1375-1407)

Persoonlijke gegevens Simon van Zweibrucken Bitsch 


Gezin van Simon van Zweibrucken Bitsch

Hij is getrouwd met Hildegard van Lichtenberg.

Zij zijn getrouwd op 1 april 1397.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Simon van Zweibrucken Bitsch?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Simon van Zweibrucken Bitsch

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Simon van Zweibrucken Bitsch

Simon van Zweibrucken Bitsch
± 1375-1407

1397

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Simon van Zweibrucken Bitsch



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Zweibrucken Bitsch


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Richard van Beekum, "Stamboom van Beekum", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beekum/I33889.php : benaderd 20 januari 2026), "Simon van Zweibrucken Bitsch (± 1375-1407)".