Stamboom van Beekum » Herbert van Asperen Van Vuren (± 1500-????)

Persoonlijke gegevens Herbert van Asperen Van Vuren 

  • Hij is geboren rond 1500.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 januari 2000.

Gezin van Herbert van Asperen Van Vuren

Hij is getrouwd met Josina Pyliser.

Zij zijn getrouwd rond 1530.


Kind(eren):

  1. Jan van Asperen Van Vuren  ± 1530-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Herbert van Asperen Van Vuren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Herbert van Asperen Van Vuren

Herbert van Asperen Van Vuren
± 1500-????

± 1530

Josina Pyliser
± 1500-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Asperen Van Vuren


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Richard van Beekum, "Stamboom van Beekum", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beekum/I33445.php : benaderd 2 februari 2026), "Herbert van Asperen Van Vuren (± 1500-????)".