Stamboom van Beekum » Amelis van Utenengh (± 1500-± 1538)

Persoonlijke gegevens Amelis van Utenengh 


Gezin van Amelis van Utenengh

Hij is getrouwd met Wilhelmina van Doornick.

Zij zijn getrouwd rond 1533.


Kind(eren):

  1. Philipote van Utenengh  ± 1535-1616 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Amelis van Utenengh?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Amelis van Utenengh

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Amelis van Utenengh

Berent van Utenengh
± 1440-± 1503

Amelis van Utenengh
± 1500-± 1538

± 1533

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Utenengh


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Richard van Beekum, "Stamboom van Beekum", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beekum/I33102.php : benaderd 22 januari 2026), "Amelis van Utenengh (± 1500-± 1538)".