Stamboom van Beekum » Aloisia de Luna Di Bivona (± 1550-± 1619)

Persoonlijke gegevens Aloisia de Luna Di Bivona 

  • Zij is geboren rond 1550.
  • Zij is overleden rond 1619.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 november 1999.

Gezin van Aloisia de Luna Di Bivona

Zij is getrouwd met Antonio van Aragon De Cordona.

Zij zijn getrouwd rond 1575.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aloisia de Luna Di Bivona?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Aloisia de Luna Di Bivona

Aloisia de Luna Di Bivona
± 1550-± 1619

± 1575

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam De Luna Di Bivona


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Richard van Beekum, "Stamboom van Beekum", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beekum/I32636.php : benaderd 10 februari 2026), "Aloisia de Luna Di Bivona (± 1550-± 1619)".