Stamboom van Beekum » Catellana de Cardona (± 1470-????)

Persoonlijke gegevens Catellana de Cardona 

  • Zij is geboren rond 1470.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 november 1999.

Gezin van Catellana de Cardona

Zij is getrouwd met Ferdinand van Aragon.

Zij zijn getrouwd rond 1500.


Kind(eren):

  1. Antonio van Aragon  ± 1506-1643 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catellana de Cardona?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Catellana de Cardona

Catellana de Cardona
± 1470-????

± 1500
Antonio van Aragon
± 1506-1643

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam De Cardona


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Richard van Beekum, "Stamboom van Beekum", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beekum/I32632.php : benaderd 10 februari 2026), "Catellana de Cardona (± 1470-????)".